خبر فوری:

برگزاری جلسه مهم هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در بی‌خبری

بعداز حواشی بسیار زیاد هفته های اخیر در راس فدراسیون فوتبال، جلسه هیات رئیسه این نهاد قرار است صبح فردا برگزار شود اما خبری از این نشست مهم در رسانه‌های ورزشی نیست.

بعداز حواشی بسیار زیاد هفته های اخیر در راس فدراسیون فوتبال، جلسه هیات رئیسه این نهاد قرار است صبح فردا برگزار شود اما خبری از این نشست مهم در رسانه‌های ورزشی نیست.

به گزارش عرشه آنلاین، در حالی که جلسه حساس هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران بعداز لغو در آخرین زمان مقرر، برای ساعت ۹ صبح فردا در آکادمی ملی فوتبال منعقد شده است، به نظر می‌رسد رسانه‌ها و خبرنگاران ورزشی یا از برگزاری آن اطلاع ندارند و یا مکان و ساعت دقیق آن را نمی‌دانند.

در این مورد تا عصر امروز نیز خبری در سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران منتشر نشده است که جای تعجب دارد.

نشست صبح فردا که می‌تواند اولین تقابل جدی دو دیدگاه در هیات رئیسه فدراسیون باشد و تکلیف فوتبال ایران را در آستانه جام جهانی روشن کند، در حالی در سکوت برگزار می‌شود که رسانه‌های مختلف به دلیل سردرگمی از مواضع اعضای هیات رئیسه و سرپرست موقت فدراسیون، تحلیل ها و اخبار متناقضی منتشر می‌کنند.

خیلی ها می‌خواهند بدانند بعداز لغو جلسه قبلی به دلیل به حدنصاب نرسیدن تعداد اعضای حاضر، آیا فدراسیون ایران مسوول و تشکیلات مدیریتی دارد یا اینکه همه چیز در حالت معلق و بلاتکلیف رها شده است؟

حالا حریفان ایران در جام جهانی هم متوجه شده‌اند که اختلاف و دعوا در راس فدراسیون فوتبال ایران بالا گرفته و حتی با نامه استعلام دبیرکل این نهاد، هیات رییسه نیز از اکثریت لازم برای رسمیت یافتن تصمیمات، افتاده است‌.

باید دید دلیل این تلاش برای جلوگیری از شفافیت بین عقاید دو جبهه درگیر در این ماجرا چیست؟ آیا رسانه‌ها و مردم نامحرم هستند؟

این حق رسانه‌ها و میلیون ها هوادار تیم ملی فوتبال ایران است که در جریان جزئیات وقایع اخیر به خصوص دلیل ارسال نامه کامرانی‌فر به فیفا و شایعه تلاش دو عضو هیات رئیسه برای عزل او قرار بگیرند؟ 

آیا شایعات برای اصرار این دو نفر بر سر نشاندن یک چهره پرحاشیه بر صندلی دبیرکلی صحت دارد؟ چرا مدیران فدراسیون در این مورد جواب صریح و قاطعی به افکار عمومی نمی دهند؟

منبع: تابناک

دیگر رسانه ها

ارسال نظر