خبر فوری:

سردار آزمون به سیب زمینی تشبیه شد

رسانه آلمانی از کلمه جالبی برای توصیف ستاره ایرانی بایرلورکوزن استفاده کرد.

رسانه آلمانی از کلمه جالبی برای توصیف ستاره ایرانی بایرلورکوزن استفاده کرد.

به گزارش عرشه آنلاین، بایر لورکوزن امروز باید به مصاف هوفهایم برود و سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از دیدار در خصوص سردار آزمون گفت: سردار از نظر بدنی پیشرفت خوبی داشته است. ما روی او خیلی سرمایه گذاری کرده ایم. دیدیم که او از تجربه و فیزیک خاصی برخوردار است. البته هم تیمی هایش هم سعی کردند هر چه سریعتر او را ادغام کنند. او با عملکرد خوب خود توانست این کار را انجام دهد. سرمربی لوزکون تاکید کرد: ما همیشه تاکید کرده‌ایم که موقعیت دهم برای بازی ما به‌عنوان رابط بین خط میانی و حمله بسیار مهم است. البته ما بازیکنی مثل فلوریان ویرتس داریم که واقعا دلتنگش هستیم. آزمون این مهارت را دارد که نقش را کمی متفاوت تفسیر کند. اما او می تواند در این شکاف ها موفق عمل کند.

اما در همین رابطه سایت «ligainsider» آلمان توصیف عجیبی برای تمجید از ستاره ایرانی به کار برد و نوشت: قبل از انتقال سردار آزمون از زنیت سن پترزبورگ به بایرلورکوزن مشخص بود که او در درجه اول به عنوان یک تقویت کننده برای فصل آینده در نظر گرفته شده است.

مهاجمی که در روزهای ابتدایی حضورش در لورکوزن با تعدادی از مشکلات سلامتی (آسیب رباط، چندین بیماری) دست و پنجه نرم کرد و به دلیل غیبت های متعدد در منطقه تهاجمی لورکوزن مجبور بود هرچه سریعتر سرعت خود را بالا ببرد. او در نهایت تبدیل به یک سیب زمینی داغ(اصطلاح آلمانی) برای لورکوزن شد.

منبع: همشهری آنلاین

دیگر رسانه ها

ارسال نظر