خبر فوری:

کلاهبرداری خواننده لس‌آنجلسی از پدر پینگ‌پنگ ایران

پدر پینگ پنگ ایران درباره ماجرای شکایت خواننده لس‌آنجلسی از وی توضیحاتی ارائه کرد.

امیر احتشام‌زاده پدر پینگ پنگ ایران در خصوص ماجرای شکایت خواننده لس‌آنجلسی از وی گفت: حدود ۹ سال پیش در سفری که به ترکیه داشتم، مشکل مالی بین یکی از آشنایان و یکی از خواننده های لس آنجلسی به وجود آمد که از من خواسته شد با میانجیگری و ریش سفیدی مشکل را حل کنم و به من گفتند که فقط به شما که قهرمان بزرگ و ملی هستی، به قضاوتتون اعتماد کامل داریم.

به سرعت آن خواننده ماشینی را به دنبال من فرستاد و در دفتری برای حل این مشکل بین آن دو حاضر شدم. آنها برگه هایی را به زبان ترکی مقابل من گذاشتند و با توجه به اعتمادی که داشتم برگه‌ها را امضا کردم. پس از بازگشت به اقامتگاهم در ترکیه کپی برگه ها را به دخترم که آنجا بود نشان دادم و دخترم مات و مبهوت ماند و به من گفت پدر این برگه ها سفته هستند! در واقع ۱۴۵ هزار دلار آمریکا من را ضامن کرده اند.

آن خواننده به یک نفر در ایران وکالت داد و من در ایران محکوم شدم. با وجود پیگیری های فراوانی که انجام دادیم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم و محکوم به پرداخت پولی شدم که واقعا نباید آن را بپردازم و خودم به هیچ عنوان در آن مسئله ذی نفع نبودم. فقط خواستم مشکل حل شود./ خبرورزشی

دیگر رسانه ها

ارسال نظر