خبر فوری:

گل محمدی: نه لیست ورود داریم، نه لیست خروج!

یحیی گل محمدی گفت: من لیستی به باشگاه نداده‌ام. نمی‌دانم چرا بین ۱۶ تیم لیگ برتری فقط به نقل و انتقالات پرسپولیس پرداخته می‌شود.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: خودم کاملاً به این تیم امیدوار هستم. از هواداران می‌خواهم باز هم حمایت کنند. قهرمانی‌هایی هم که به دست آمده بدون شک و تردید با لطف آنها بوده و ما وسیله هستیم. امیدوار هستیم بازی‌های باقیمانده را با حمایت بیشتر و با خوشی به پایان برسانیم. باید چشم به بازی‌های استقلال هم داشته باشیم تا آنها هم امتیاز از دست بدهند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من نمی خواهم در شرایط فعلی از مشکلات اقتصادی صحبت کنم . ولی اگر بخواهم چیزی بگویم این است که اگر رتبه بندی کنیم می توانم بگویم که کمترین دریافت را با اختلاف نسبت به بقیه داشته ایم. تمام تیم ها ۵۰ درصد گرفته اند. خودم ۶۵ درصد گرفته ام. شفاف می گویم. چون گفته بودند ۹۰ درصد گرفته ام که اینگونه نیست. به هر حال مشکلات مالی حل می شود و امیدوارم سال های آینده چنین موضوعی نباشد. به هر حال بازیکنان تیم تحمل کردند. من خودم از وضعیت مالی راضی نیستم . امیدوارم در ۶ بازی باقیمانده مشکلات حل شود.

او درباره دغدغه خود و باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان اصلی تصریح کرد: یکسری اولویت هایی را داشتیم. همین مشکلات را فصل گذشته هم داشتیم. صحبت کرده بودم با بازیکنان تیم ملی تمدید کنند اما این اتفاق نیفتاد. امسال هم من به باشگاه اعلام کردم بازیکنان تیم ملی که قراردادشان تمام می شود را صحبت کنند اما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است ولی می خواهند این اتفاق بیفتد.

او درباره لیست تمدیدی های خود گفت: من مربی کم تجربه ای نیستم. ۶ هفته خیلی حساسی در پیش داریم. هیچ مربی عاقلی لیست ورود و خروج نمی دهد. من لیستی به باشگاه ندادم. من نمی دانم چرا در بین ۱۶ تیم لیگ برتری فقط به نقل و انتقالات پرسپولیس پرداخته می شود. اینها مسائل بودار است و هدفی جز بر هم زدن تمرکز پرسپولیس در این مقطع حساس ندارند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره اینکه طبیعی است حساسیت روی پرسپولیس بیشتر از سایر تیم هاست، گفت: حرفتان را قبول دارم اما باید به موقع درباره آن صحبت کنیم. من اگر بحث تمدیدی ها را گفتم مربوط به قبل از عید و در زمان نیم فصل است. من همان موقع به باشگاه گفتم با بازیکنان تیم ملی تمدید کنند. نه لیست ورود دادیم و نه خروج! طبیعی است خیلی ها دوست دارند بدانند کدام بازیکنان می آیند اما الان وقتش نیست.

او درباره ابراز تمایل علیرضا بیرانوند برای بازگشت به پرسپولیس گفت: این مسائل عیبی ندارد. ولی من می بینم در مورد لیست ورود و خروج که زاییده تخیل خودشان هست صحبت می کنند.

گل محمدی درباره شایعه عمل جراحی وحید امیری در خارج از کشور تاکید کرد: فکر می کنم او دو سه هفته دیگر کار دارد. نرم دوی را شروع کرده است. دو هفته دیگر دوباره عکسبرداری می کند.

گل محمدی درباره آخرین وضعیت عیسی ال کثیر تاکید کرد: او احساس مسئولیت کرد و می خواست عمل کند که من از او تشکر می کنم اما به هر حال تشخیص داده شد تا او عمل جراحی کند. خودش نظرش این است خارج از کشور عمل کند و من همین جا می خواهم که باشگاه به او کمک کند.

سرمربی پرسپولیس درباره انتخاب داوران در هفته های پایانی لیگ برتر یادآور شد: روند داوری در فصل جاری مشکلات زیادی داشت. غیر از یک تیم همه تیم ها مشکلات زیادی داشتند. هفته های پایانی بسیار تاثیر گذار است. سرنوشت تیم ها تعیین می شود./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر