خبر فوری:

خبرهای خوش مدیرعامل پرسپولیس

وی در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس نیز توضیح داد: طی صحبتی که با کادرفنی انجام شده، بناست گل‌محمدی طی هفته پیش‌رو با بازیکنان صحبت کند و به نوبت آن‌ها برای تمدید قرارداد به باشگاه بیایند

 رضا درویش درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس در تعطیلات لیگ برتر و شانس این تیم برای قهرمانی اظهار کرد: نتیجه را خودمان مشخص می‌کنیم. ان‌شاءالله اگر بچه‌ها تلاش کنند و شش بازی آینده پیروز شویم، نتیجه دست خودمان خواهد بود و برای قهرمانی شانس داریم.

وی در مورد بحث تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس نیز توضیح داد: طی صحبتی که با کادرفنی انجام شده، بناست گل‌محمدی طی هفته پیش‌رو با بازیکنان صحبت کند و به نوبت آن‌ها برای تمدید قرارداد به باشگاه بیایند. در این زمینه مشکلی نیست و این کار انجام خواهد شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پول حاصل از فروش سهام باشگاه پرسپولیس در اختیار این باشگاه قرار گرفته است به تسنیم گفت: هنوز خیر! این موضوع روال اداری دارد که باید طی شود و سپس با برنامه‌ریزی که انجام شده باید این پول‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. این پول هم مشخص شده که باید کجا استفاده شود. تمام این موارد مشخص و برنامه‌ریزی شده است.

«آیا با ورود پول به باشگاه پرسپولیس مذاکراتی برای پرداخت بدهی‌های خارجی این باشگاه به افرادی مانند استوکس و رادوشویچ انجام خواهد شد؟» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به طرح این سوال تاکید کرد: با کسانی که امکان مذاکره داشته باشد، قطعاً سعی می‌کنیم مذاکره کنیم و تا جایی که ممکن است از حق و حقوق باشگاه و مردم دفاع کنیم. به هر حال این پول‌ها حق مردم است، ما حتی سعی کردیم وکیل‌های خوبی بگیریم تا حق مردم ضایع نشود. این پول‌ها می‌تواند صرف امور باشگاه و تیم‌های پایه شود.

وی در مورد اینکه آیا با رادوشویچ مذاکره‌ای انجام شده است یا خیر؟ گفت: او اهل مذاکره نیست، اگر بود که نمی‌رفت حکم بگیرد. ما سعی کردیم بهترین وکلا را در این پرونده بگیریم تا از هر راهی ممکن است از حق مردم دفاع کنیم و اجازه ندهیم حق باشگاه ضایع شود. ما با دو وکیل اروپایی که در سوئیس کار می‌کنند وارد مذاکره شده‌ایم. هر کسی هم بتواند یک قدمی برای ما بردارد از او استفاده می‌کنیم. حتی قصد داریم از دو وکیل ایرانی هم که خارج از کشور ساکن هستند استفاده کنیم. در کل یک کارگروه از وکلای داخلی و وکلای خارجی که دوستان معرفی کردند تشکیل دادیم.

درویش در واکنش به این موضوع که قراردادهای منعقد شده در زمان مدیران قبلی پرسپولیس باعث بروز خسارات فراوانی به این باشگاه شده است و چرا هیچ اقدامی علیه آن‌ها صورت نمی‌گیرد، عنوان کرد: من شنیدم که در حال بررسی این پرونده‌ها هستند که چرا برخی مدیران با سهل‌انگاری به باشگاه ضربه زدند؛ حالا چه سهواً و چه عمداً. به هر حال بناست به این پرونده‌ها رسیدگی شود تا حداقل یک مدیر بداند باید جوابگوی عملکرد خود باشد. کسانی که نابلد هستند یا نباید مدیریت چنین باشگاه‌هایی را بپذیرند، یا اینکه اگر می‌خواهند بیایند حداقل مشاوران خوبی در کنارشان باشد تا چنین هزینه‌هایی به باشگاه تحمیل نشود. این پول‌ها از جیب باشگاه و مردم هزینه می‌شود.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شایعاتی که پیرامون شروط میلاد سرلک برای تمدید قرارداد با سرخپوشان (عقد قرارداد یک ساله با بند فسخ قرارداد) مطرح شده است نیز عنوان کرد: سرلک با خود من صحبت کرده و به هیچ وجه این شرط‌هایی که مطرح می‌شود، درست نیست. متأسفانه این صحبت‌ها در فضای مجازی مطرح می‌شود اما صحت ندارد.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر