خبر فوری:

پرسپولیس دست به دامن AFC شد

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد از محل دارایی‌هایش، مطالبه بازیکن سابق تیم پرداخت شود.

این باشگاه با ارسال نامه‌ای به AFC، درخواست کرد، در راستای اجرای رأی صادره از سوی فیفا مبنی بر پرداخت بیش از ۸۶ هزار دلار مطالبه آنتونی استوکس و سود سالیانه آن از محل دارایی‌های نقدی و مطالبات باشگاه نزد کنفدراسیون اقدام نماید.

باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز در جریان انجام تعهدات مالی خود نسبت به کالدرون و دستیار وی، به دنبال جلب همکاری کنفدراسیون با توجه به تحریم‌های ظالمانه بود و با توجه به زمانی که گذشت، تلاش مجددی را برای این منظور آغاز کرده است.

گفتنی است آنتونی استوکس با توجه به قراردادی که با وی منعقد شد و نحوه پیگیری امر پس از امتناع او از ادامه حضور در ایران و اجرای تعهداتش، موفق شد در کمیته تعیین وضعیت فیفا به سود خود رأی بگیرد و یازده روز از مهلت درج شده در رأی باقی مانده است.

باشگاه پرسپولیس در حالی محکوم به پرداخت باقیمانده قرارداد استوکس شده است که این بازیکن کمتر از ۱۰۰ دقیقه برای سرخپوشان بازی کرد اما پس از دریافت ۱۵۰ هزار دلار قبل از حضور در تهران برای بازی با پیراهن پرسپولیس حالا باید ۸۶ هزار دلار دیگر نیز دریافت کند. بازیکنی که همچون کریستین اوساگونا مشخص نشد چرا به این تیم در دوران مدیریت محمدحسن انصاریفرد پیوست تا حالا نه او و نه اطرافیانش پاسخی برای اشتباهات مکرر خود نداشته باشند./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر