خبر فوری:

افشای صحبت‌های خصوصی یحیی گل محمدی در جمع بازیکنان پرسپولیس

افشای صحبت‌های خصوصی یحیی گل محمدی در جمع بازیکنان تیم نشان از انگیزه بالا برای تکرار قهرمانی در لیگ برتر دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی تمرینات فشرده خود را برای شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر از سر می‌گیرد که این تیم در ۶ هفته پایانی مسابقات باید اختلاف ۶ امتیازی با استقلال تهران که به صدر جدول تکیه داده است را جبران کند.

بیشتر بخوانید: تصمیم پیچیده گل محمدی برای ستاره پرسپولیس

سرمربی سرخپوشان پایتخت در گفتگویی که در دو روز گذشته در جمع بازیکنان تیم داشته از آنها خواسته کمتر به حاشیه فکر کنند و بدون استرس برای جبران امتیازات از دست رفته تمرکز داشته باشند.

یحیی هنگام صحبت‌های انگیزشی با بازیکنان تیم به آنها تضمین می‌دهد اگر بتوانند در ۶ دیدار باقیمانده به پیروزی برسند بدون شک خواهند توانست جام قهرمانی را برای ششمین فصل متوالی بالای سر ببرند.

صحبت‌های گل محمدی خطاب به بازیکنان پرسپولیس در حالی از سوی برخی بازیکنان مطرح شده است که آنها با توجه به نتایج بدی که در چند هفته اخیر لیگ برتر گرفتند انتظار نحوه برخورد اینچنینی از سرمربی تیم را نداشتند تا بار دیگر با ایجاد اتحاد دنبال کسب جام قهرمانی دیگری باشند.

سرخپوشان پایتخت در ۶ هفته مانده رقابت‌های لیگ برتر مقابل پیکان، ذوب آهن اصفهان، سپاهان اصفهان، تراکتور تبریز، شهر خودرو مشهد و فجر سپاسی شیراز بازی خواهند کرد که نتیجه هر یک از این بازی‌ها تأثیر مستقیم در تعیین قهرمانی پرسپولیس دارد.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر