رقابت رئال و منچستر بر سر یک ستاره ایرانی

رسانه اسپانیایی از رقابت دو غول فوتبال اسپانیا و انگلیس برای جذب ستاره ایرانی خبر داد.

رقابت رئال و منچستر بر سر یک ستاره ایرانی

رسانه اسپانیایی از رقابت دو غول فوتبال اسپانیا و انگلیس برای جذب ستاره ایرانی خبر داد.

به گزارش عرشه آنلاین، مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان این روزها بار دیگر به سوژه نقل و انتقالات فوتبالی تبدیل شده است. مهاجم ایرانی با درخشش در ترکیب پورتو در فصل گذشته و کسب جایزه آقای گلی لیگ پرتغال مشتریان بزرگ زیادی پیدا کرد.

میلان، اینتر، تاتنهام و سویا از جملات باشگاه هایی بود که نامش در کنار طارمی در تابستان گذشته مطرح شد ولی در نهایت ستاره ایرانی با اصرار باشگاه پورتو در لیگ پرتغال ماندنی شد.

اخیرا رسانه های انگلیس از توجه ویژه باشگاه منچستر یونایتد به مهدی طارمی خبر دادند. ستاره ایرانی چشم تن هاگ سرمربی هلندی شیاطین سرخ را گرفته است.

مهدی طارمی

رقابت دو غول برزگ فوتبال برای رسیدن به طارمی

امروز سایت «دِ ریل چمپس» اسپانیا در گزارشی از توجه باشگاه رئال مادرید و رقابت کهکشانی با منچستر یونایتد برای جذب مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو خبر داد.

این رسانه اسپانیایی نوشت: منچستر یونایتد با خریدهای خوب در تابستان امید می رفت یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر انگلیس باشد ولی نتوانست عملکرد خوبی تا اینجای فصل داشته باشد.

به همین خاطر باشگاه انگلیسی به فکر تقویت خط حمله اش افتاده و مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو را زیرنظر دارد. این بازیکن مورد توجه رئال مادرید نیز است.

رئال به دلیل اینکه وینیسیوس جونیور و رودریگو در خط حملع نتوانستند از ابتدای فصل تاکنون عملکرد مورد انتظار را داشته باشند. به دنبال خرید یک مهاجم برای کمک به برزیلی ها است. طارمی گزینه مادریدی ها است ولی باید با منچستر یونایتد برای جذب این بازیکن رقابت کند.

منبع: فارس

دیگر رسانه ها

کدخبر: 114220

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر