لیگ برتر تعطیل می‌شود؟ / درخواست یحیی از قلعه‌نویی

در خبرها آمده است امیر قلعه نویی از سازمان لیگ درخواست کرده است برنامه بازی‌های هفته دهم لیگ برتر را دستخوش تغییر کند تا تیم ملی از روز بیستم تمرینات آماده سازی خود را برای فیفا دی آغاز کند. بازی‌های هفته دهم لیگ برتر در روزهای ۱۹، ۲۰ و ۲۱ آبان برگزار می‌شود.

لیگ برتر تعطیل می‌شود؟ / درخواست یحیی از قلعه‌نویی

دیدارهای هفته دهم لیگ برتر طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.

به گزارش عرشه آنلاین، در خبرها آمده است امیر قلعه نویی از سازمان لیگ درخواست کرده است برنامه بازی‌های هفته دهم لیگ برتر را دستخوش تغییر کند تا تیم ملی از روز بیستم تمرینات آماده سازی خود را برای فیفا دی آغاز کند. بازی‌های هفته دهم لیگ برتر در روزهای ۱۹، ۲۰ و ۲۱ آبان برگزار می‌شود.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس پیش از این امیر قلعه نویی خواسته بود که اردوی تیم ملی در فیفا دی را لغو کند تا بازی‌های باشگاهی برگزار شود. اما سرمربی تیم ملی با این درخواست مخالفت کرد و گفت تیم ملی می‌بایست از روزهای فیفا برای دست یابی به هماهنگی بهره ببرد. اما این بار امیر قلعه نویی به نظر به درخواست یحیی گل محمدی بله گفته است. به این خاطر که روزهای برگزاری بازی‌های هفته دهم در روزهای فیفا نیست بلکه نزدیک به روزهای فیفا است و اگر امیر قلعه نویی مانع از برگزاری بازی‌های هفته دهم شود تنها به طولانی شدن لیگ برتر کمک می‌کند و نشان می‌دهد بر خلاف اروپایی‌ها فکر می‌کند. به این خاطر که در اروپا و حتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس لیگ برتر به این بهانه‌ها تعطیل نمی‌شود.

منبع: خبر ورزشی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 112871

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر