دربی تهران در قطر برگزار می‌شود؟! + فیلم

مجری برنامه ورزشگاه در اظهاراتی عجیب مدعی شد که به احتمال زیاد دربی پایتخت در قطر برگزار خواهد شد.

دربی تهران در قطر برگزار می‌شود؟! + فیلم

مجری برنامه ورزشگاه در اظهاراتی عجیب مدعی شد که به احتمال زیاد دربی پایتخت در قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش عرشه آنلاین، پیش از این یک بار تلاش‌هایی برای برگزاری بازی سوپرجام بین پرسپولیس و استقلال در آلمان وجود داشت، اما در نهایت مجوز برگزاری این دیدار صادر نشد، حالا، اما ادعای جدیدی در مورد دربی برونمرزی مطرح شده است.

حافظ کاظم‌زاده، مجری برنامه ورزشگاه شبکه پنجم سیما، در برنامه صبح امروز ادعای خود را البته با احتیاط و، اما اگر مطرح کرد، اما به هر حال مدعی شد که دوحه میزبان احتمالی صد و دومین جدال پرسپولیس خواهد بود.

او در این خصوص گفت: «اگر بهتان بگویم شهرآورد ممکن است در قطر برگزار شود، چه واکنشی خواهید داشت؟ مذاکراتی صورت گرفته، طبق شنیده‌های ما، شهرآورد صد و دوم در قطر برگزار خواهد شد. با حضور تماشاگران، بلیت‌فروشی، درآمد دلاری که نکات مثبت و منفی خواهد داشت.»

مجری سپس شنیده‌های خود را به این شکل توضیح داد که بازی در حضور وی‌ای آر برگزار می‌شود، اما داور ایرانی این بازی را قضاوت می‌کند. او از مهدی تاج و منصور قنبرزاده خواست تا در این باره روشنگری کنند و توضیحات کامل‌تری بدهند.

جالب اینکه او احتمال برگزاری دربی در قطر را «بسیار زیاد» دانست و در نهایت همه چیز را به اظهارنظر مسئولان فوتبال موکول کرد. حالا باید دید این ادعای بزرگ چه واکنشی در بین تصمیم‌گیران فوتبال مستقر در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خواهد شد. / ورزش سه

حجم ویدیو: 3.91M | مدت زمان : 00:00:47

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105140

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر