عطایی: قطعا مقصر اصلی شکست من هستم

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه تیم متحد و منسجمی هستیم که مدتی است خوب بازی نمی کند، گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین شرایط را داشته باشیم. قطعا مقصر اصلی شکست من هستم و من و تیم همراه من تلاش می‌کنیم شرایط را تغییر دهیم و باید نگرانی باخت در ابتدای کار در تیم از بین برود.

عطایی: قطعا مقصر اصلی شکست من هستم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: میلاد عبادی‌پور از بزرگان والیبال است و رابطه ما مثل پدر و پسر است و قطعا در آینده او شرایط مناسب‌تری به‌دست خواهد آورد. بعید می‌دانم او به انتخابی المپیک برسد اما اسمش در لیست ما هست.

به گزارش عرشه آنلاین، بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: بازی‌های آسیایی برای وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و توقع آنها این بود که با تمام توان در مسابقات حاضر شویم اما با توجه به اینکه فشار مسابقات در رشته والیبال بالا است و شاید والیبال قصد نداشت با تمام توان در این مسابقات شرکت کند اما تابع تصمیم و توقع وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک هستیم. امیدوار هستیم با شرایط خوبی در مسابقات حاضر شویم.

علت خط خوردن میلاد عبادی‌پور چه بود؟

عطایی در پاسخ به شایعاتی درخصوص علت خط خوردن میلاد عبادی‌پور و اینکه گفته می‌شود علت خط خوردن او اختلافش با محمد موسوی بوده، گفت: مجاری اطلاعات را به ما هم بگویید. خوشبختانه هیچ اختلافی بین بازیکنان نیست. میلاد در ایتالیا دچار مصدومیت سنگین شد و این مانع همکاری او شد. تولد فرزندش هم مزید بر علت شد تا در اختیار تیم ملی نباشد. تا ۴۰ روز قبل از قهرمانی آسیا هم این آسیب را داشت اما کاملا رفع نشده بود. توقع ما یک میلاد فوق العاده آماده بود و این عدم آمادگی باعث شد او در کنار ما نباشد.

وی ادامه داد: هیچ بازیکنی را خط نزدیم. یک ترکیب ۳۰ نفره داریم که در مراحل مختلف از آنها استفاده می‌کنیم. با توجه به توقع جامعه والیبال خیلی از مسابقات را نمی‌پذیرند با ترکیب دوم برویم. او از بزرگان والیبال است و رابطه ما مثل پدر و پسر است و قطعا در آینده او شرایط مناسب‌تری به‌دست خواهد آورد. بعید می‌دانم او به انتخابی المپیک برسد اما اسمش در لیست ما هست.

سرمربی تیم ملی والیبال تصریح کرد: والیبال یک ورزش گروهی است و نبود هر بازیکن یا عملکرد هر بازیکن می‌تواند در روند تیم اثر منفی بگذارد. نبود میلاد و محمد موسوی قطعا اثر منفی خود را دارد. کیفیت بازی‌ها را بازیکنان بزرگ بالا می‌برند. در قهرمانی آسیا عملکرد ما خوب نبود. به هر حال ترجیح من این است که بازیکن بزرگی مثل میلاد و محمد موسوی در بهترین وضعیت در خدمت تیم ملی باشند.

عطایی درخصوص تقویت کادرفنی، کاریزماتیک بودن شخصیتش و این که حرف فرد دیگری را قبول ندارد، گفت: فقط توتولو مربی خارجی ما بود. من به عنوان یک دستیار می‌خواستم از او استفاده کنم ولی نگاه او متفاوت بود و اختلاف شخصی نداشتیم. درخصوص تقویت کادرفنی هم بگویم که اساسا من با ادبیات کمک مربی مشکل دارم چون ما صحبت از دستیار می‌کنیم و من به کمک مربی نیاز دارم. متاسفانه در این برهه مربیان خوب مشغول کار هستند و پاول هم قراردادش تا پایان لیگ ملت‌ها بود. در نهایت باشگاه فشار آورد که او برگردد. ما هیچ وقت با کادری که بتواند کمک کند مشکلی نداریم. باز هم تاکید می‌کنم در ایران صحبت از کمک از سرمربیان داریم نه دستیاران.

مقصر اصلی شکست من هستم

عطایی در مورد اینکه نگرانی هایی در خصوص باخت به تیم دوم ژاپن در بازی های آسیایی نیز وجود دارد، اظهار کرد: به همه رقبا احترام می گذاریم و تیم دوم ژاپن هم قدرتمند خواهد بود و رقیب ما در بازی های آسیایی، چین، قطر و ژاپن هستند و نسبت به آن ها شناخت داریم. سعی می کنیم از مقام قهرمانی خود دفاع کنیم.

سرمربی تیم ملی با بیان اینکه تیم متحد و منسجمی هستیم که مدتی است خوب بازی نمی کند، گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین شرایط را داشته باشیم. قطعا مقصر اصلی شکست من هستم و من و تیم همراه من تلاش می‌کنیم شرایط را تغییر دهیم و باید نگرانی باخت در ابتدای کار در تیم از بین برود. بحث تاکتیکی و تکنیکی نداریم و باید به خودباوری برسیم که می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم. / ایرنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104780

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر