پیغام محرمانه اخراجی‌های پرسپولیس به گل‌محمدی

در حالی که پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی کماکان مشکل مهاجم و گل‌زدن دارد، چهار بازیکن کنار گذاشته‌شده از این تیم این هفته گل زدند.

پیغام محرمانه اخراجی‌های پرسپولیس به گل‌محمدی

در حالی که پرسپولیس به عنوان مدافع عنوان قهرمانی کماکان مشکل مهاجم و گل‌زدن دارد، چهار بازیکن کنار گذاشته‌شده از این تیم این هفته گل زدند.

یحیی گل‌محمدی بسیار مربی خوبی است؛ فنی و جنتلمن. اما او یک ایراد بزرگ دارد؛ همان ایرادی که قدیمی‌ها می‌گفتند طرف چشم بازار را کور می‌کند!

یحیی گل‌محمدی در خرید بسیار ضعیف است. نگاه کنید به خریدهایی که پرافتخارترین مربی حال حاضر لیگ ما در همین سال‌هایی که حتی قهرمان شده، انجام داده است.

از خارجی‌ها که بهتر است اصلا حرفی نزنیم چرا که هیچ‌کدامشان به اندازه یک ارزن هم به کار پرسپولیس یا فوتبال نمی‌آمدند! البته که در این قسمت انصافا فرقی بین یحیی و دیگران نیست و اصولا خارجی‌هایی که به ایران می‌آیند نباید فوتبال بلد باشند، چه رسد به این‌که فوتبالیست باشند!

اما خریدهای داخلی او هم تعریف چندانی ندارد. یحیی گل‌محمدی بازیکنانی را خرید که در تیم‌های خود ستاره بودند؛ مثل حامد پاکدل، یا رضا اسدی اما در پرسپولیس بسیار ضعیف ظاهر شدند. او گاه بازیکنانی مثل محمدمهدی مهدیخانی خرید که اصلا بهتر است در موردشان صحبتی نکنیم! نه قبل پرسپولیس کارنامه‌ای داشتند و نه بعدش و طبعا در پرسپولیس هم اصلا بازی نکردند که کیفیتی داشته باشند. اما بازیکنانی مثل رامین رضاییان هم بودند که هم قبل از خرید و هم در پرسپولیس کیفیت بالایی داشتند اما یحیی نتوانست از او استفاده خوبی کند!

و حالا در فاصله چند ساعت تا بازی حساس پرسپولیس و فولاد در هفته چهارم لیگ برتر و در حالی که پرسپولیس هنوز مهاجم ندارد و تمام مهاجمان فصل قبلش را هم از دست داده (عیسی آل کثیر، مهدی عبدی، لئاندرو پریرا و شیخ دیاباته) و تک‌خرید خط حمله‌اش یعنی شهاب زاهدی هم در سه بازی گذشته هیچ حرکت مثبتی انجام نداده، ببینید که بازیکنان کنارگذاشته او در بازی‌های هفته چهارم چه کرده‌اند: حامد پاکدل تک‌گل پیکان مقابل سپاهان را زد؛ در همان بازی رامین رضاییان و رضا اسدی هم برای سپاهان گل زدند؛ این ۳ بازیکن فصل قبل توسط یحیی کنار گذاشته شدند! اما نفر چهارم یعنی مهدی عبدی که این هفته تک‌گل پیروزی‌بخش تراکتور را به مس رفسنجان زد، همین چند روز قبل توسط یحیی آزاد شد! تراکتور تا قبل از حضور عبدی از سه بازی سه شکست داشت و با گل او اولین سه امتیاز را گرفت!

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 103970

سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر