خبر فوری:

راز زیبایی جذاب‌ترین و زیباترین زن جهان فاش شد

آشواریا رای، بازیگر و مدل هندی بی‌شک یکی از زیباترین زنان جهان است آشواریا برای زیبا و جوان ماندن صورتش اقدامات بسیار جالب انجام می‌دهد.

آشواریا رای، بازیگر و مدل هندی بی‌شک یکی از زیباترین زنان جهان است آشواریا برای زیبا و جوان ماندن صورتش اقدامات بسیار جالب انجام می دهد.

49fzmFnNOtEO

بدون شک آیشواریا یکی از زیباترین زنانی است که می توانید در کل دنیا نام ببرید که صورت بسیار زیبا و جذابی دارد؛ البته که اقدامات خاصی هم برای زیبایی پوستش انجام داده است تا بتواند خودش را جوان نگه دارد. به خاطر همین قصد داریم که روتین زیبای آیشواریا را به شما معرفی کنیم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم؛ پس با ما همراه باشید.

yEq8DwNw85BR

نوشیدن آب

آیشواریا عقیده دارد زمانی که شما می خواهید پوست زیبایی داشته باشید، اول باید از درون؛ بدن تان را سالم نگه دارید و به خاطر همین به اندازه کافی آب می نوشد و به بدنش آب می رساند تا پوستش کاملا بشاش و تازه باشد.

2QusSqjUFT99

استفاده از ماسک خانگی

اگر به دنبال پیروی کردن از یک روتین زیبایی پوست هستید، حتما باید از ماسک های خانگی استفاده کنید. ماسک های خانگی به خاطر مواد طبیعی که دارند؛ پوست شما را زیبا می کنند و جذابیت آن را چند برابر افزایش می دهند.

استفاده نکردن از موادغذایی مضر

آیشواریا عقیده دارد که برای زیبایی پوست باید غذا های مضر، فست فود و سرخ کردنی ها را به طور کل کنار بگذارید. زمانی که بدن تان سالم باشد و سموم و مواد مضر داخل آن وجود نداشته باشد، قطعا پوست سالم و زیبایی نخواهید داشت.

hNGot6bsTQlv

ترک سیگار

او عقیده دارد هر چیز مضری که وارد بدن تان می کنید، خودش را روی پوست تان نشان می دهد. به خاطر همین برای داشتن پوستی زیبا و سالم، تاکیدش روی این است که حتماً سیگار را ترک کنید و هرگز از مواد مخدر استفاده نکنید.

کنار گذاشتن غذاهای صنعتی و فرآوری شده

غذاهای صنعتی عاملی مخرب برای پوست می‌ باشند و ایشواریا تاکید دارد که اگر می خواهید مانند او پوست زیبا و سالمی داشته باشید، غذاهای بسته بندی و صنعتی را کنار بگذارید و فقط از غذاهای خانگی و سالم استفاده کنید.

مصرفِ میوه و سبزیجات

آیشواریا بر این باور است که شما باید میوه و سبزیجات به بدن تان برسانید که حاوی ویتامین، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است که باعث درخشندگی طبیعی پوست می شود. حتما باید یک بار در روز برای داشتن پوستی سالم آن را استفاده کنید.

استفاده از راهکارهای پایه‌ای

او عقیده دارد که برای داشتن پوستی سالم باید راهکارهای پایه ای را در پیش بگیرید. بسیار مهم است که پوست تان را پاکسازی کنید؛ سپس از مرطوب‌کننده مناسب استفاده کنید و این کار را به طور منظم انجام دهید؛ همچنین مرطوب‌کننده باید متناسب با نوع پوست تان باشد.

رایحه درمانی

او عقیده دارد که روغن‌ های طبیعی و رایحه های آن می‌ تواند برای پوست مناسب باشد. این روغن ها را به صورت موضعی استفاده کنید. روغن بابونه، لوندر و اکالیپتوس و رزماری جزء نمونه های رایج و مفید هستند.

فیشیال منظم

او عقیده دارد که باید به طور منظم جلسات فیشیال را دنبال کنید تا پوست سالم، سرحال و شادابی داشته باشید. فیشیال باعث می شود که خستگی های پوست تان از بین برود و آلودگی ها و چربی های اضافه بیرون بیاید‌

دیگر رسانه ها

ارسال نظر