راز قابلیت هک سودمند آیفون افشا شد

گوشی آیفون یک راز بسیار کاربردی دارد که این قابلیت پنهان به شما امکان می‌دهد آن را به یک بلندگو تبدیل کنید. سی‌ان‌ان اندراسکور شیوه دستیابی به این قابلیت را هک سودمند نامیده است.

راز قابلیت هک سودمند آیفون افشا شد

ویژگی نسبتا ناشناخته آیفون به گونه‌ای طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد صدایی بلندتر از حد معمول پخش کنید.

نحوه به کار انداختن قابلیت بلندگوی گوشی آیفون به صورت زیر است:

به تنظیمات، قابلیت دسترسی، صوتی و تصویری، بخش تسهیلات هدفون (Headphone Accommodations) بروید و گزینه «قوی» را انتخاب کنید.

سی ان ان آندراسکور که خود از این قابلیت بهره برده و شیوه دستیابی به این قابلیت را با ۹۴ هزار فالوئر خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته، در پستی در یک شبکه اجتماعی خطاب به فالوئر‌های خود نوشته است: اکنون گوشی شما موسیقی را با صدایی بسیار بلندتر پخش می‌کند.

سی‌ان‌ان اندراسکور شیوه دستیابی به این قابلیت را هک سودمند نامیده است.

بینندگان این پست بسیار هیجان زده شدند. یکی از طرفداران این هک سودمند را «درخشان» و دیگری نیز آن را «عالی» خواند. این یک ترفند عالی برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود در یک مهمانی، یا حتی گوش دادن به موسیقی در خانه است.

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بیشترین بهره را از آیفون خود ببرید. از باز کردن فضای ذخیره‌سازی بیشتر به صورت رایگان تا ارسال پیام‌های مخفی به دوستان خود،  از امکانات گوشی‌های همراه آیفون هستند.

این هک به شما نشان می‌دهد که همزمان با ضبط فایل موسیقی چگونه کپی و پیست کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از «فرمان صوتی سیری» یک خبر، یک پست اجتماعی، یک عکس یا حتی یک پادکست را به اشتراک بگذارید.

این هک ساده حتی به شما اجازه می‌دهد برگه‌های ناشناس را قفل کنید و بدون این که فعالیت شما در سیستم به خاطر سپرده شود، گوگل کروم را مرور کنید؛ بنابراین دفعه بعد که می‌خواهید آهنگ‌هایی را پخش کنید، آیفون خود را به عنوان یک بلندگوی باکیفیت تبدیل کنید.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر