خبر فوری:

بازی فیس‌بوک تعطیل شد

این شرکت دلیل تصمیم برای تعطیلی این برنامه را اعلام نکرد، اما احتمالا در راستای کاهش هزینه‌ها برای کمک به سپری کردن دوران رکود، انجام می‌شود.

بازی فیس‌بوک تعطیل شد

سخنگوی فیس‌بوک اعلام کرد که فعالیت هر دو نسخه اندروید و iOS بازی فیسبوک در ۲۸ اکتبر متوقف خواهد شد.

شرکت مِتا پلتفرمز به کاربران اپلیکیشن بازی فیس بوک (Facebook Gaming) اطلاع داد این برنامه به زودی تعطیل خواهد شد.

این شرکت در یک اعلان درون برنامه‌ای اعلام کرد فعالیت هر دو نسخه اندروید و iOS این اپلیکیشن در ۲۸ اکتبر متوقف خواهد شد. مِتا همچنین به کاربران این فرصت را می‌دهد تا اطلاعات جست و جوی خود را دانلود کنند و به آن‌ها یادآوری کرد که بازی فیس بوک به طور کامل حذف نمی‌شود و کاربران می‌توانند به تب بازی در اپلیکیشن اصلی فیس بوک مراجعه کرده و پخش زنده عناوین محبوب‌شان را مشاهده کنند.

متا، برنامه اختصاصی بازی را در سال ۲۰۲۰ برای رقابت بهتر با یوتیوب عرضه کرد. این شرکت دلیل تصمیم برای تعطیلی این برنامه را اعلام نکرد، اما احتمالا در راستای کاهش هزینه‌ها برای کمک به سپری کردن دوران رکود، انجام می‌شود.

طی سال‌های گذشته، فراهم کنندگان ابزار‌های پخش زنده گزارش کرده بودند که برنامه بازی فیس بوک در رتبه دوم پس از توئیچ قرار دارد، اما بررسی اطلاعات پلتفرم رصد اجتماعی و کشف محتوای کرود تانگل، حاکی از آن است که اپلیکیشن بازی فیس بوک پر از هرزنامه و محتوای ناقض کپی رایت است. سخنگوی شرکت مِتا در آن زمان گفته بود این شرکت برای بهبود ابزارهایش به منظور شناسایی محتوای خلاف قوانین تلاش می‌کند./ باشگاه خبرنگاران

دیگر رسانه ها

ارسال نظر