خبر فوری:

بیل گیتس : ایلان ماسک توییتر را به گند می‌کشد!

​مدت‌ها است رابطه ایلان ماسک و بیل گیتس، شکرآب شده است. این دو ظاهرا قصدی برای پایان این درگیری‌های مجازی ندارند و گیتس حالا درباره ماسک اعلام کرده او توییتر را به گند می‌کشد!

مدت‌ها است رابطه ایلان ماسک و بیل گیتس ، شکرآب شده است. این دو ظاهرا قصدی برای پایان این درگیری‌های مجازی ندارند و گیتس حالا درباره ماسک اعلام کرده او توییتر را به گند می‌کشد!

ایلان ماسک و بیل گیتس ، به هیچ وجه رابطه دوستانه‌ای ندارند و ماه‌ها است درگیری مجازی شدیدی دارند. اگر در بخش جستجوی گجت نیوز، نام ماسک و گیتس را جستجو کنید، احتمالا در صفحه اول هیچ خبر مثبتی را مشاهده نکنید اما تیترهای زیادی مانند تمسخر بیل گیتس توسط ایلان ماسک و توهین ماسک به گیتس در چت را مشاهده خواهید کرد. با توجه به این که در روزهای گذشته خبری از درگیری جدید بین این دو نفر نبود، این طور به نظر می‌رسید که شاهد صلح میان ماسک و گیتس باشیم. اما حالا با توجه به اظهار نظرهای بیل گیتس درباره خرید توییتر توسط ماسک، احتمالا شاهد ادامه این درگیری جذاب باشیم.

راند بعدی مبارزه ایلان ماسک و بیل گیتس آغاز شد!

خرید توییتر توسط ایلان ماسک یکی از مهم‌ترین اخبار تکنولوژی در ماه‌های اخیر بود و اظهار نظرهای متفاوتی درباره بزرگ‌ترین خرید تاریخ تکنولوژی به گوش رسید. برخی از کاربران تصور می‌کنند با مدیریت ایلان ماسک، کاربران می‌توانند آزادانه‌تر در توییتر فعالیت کنند و محدودیت‌های عجیب توییتر، سرانجام کمتر خواهد شد. حتی اخباری درباره امکان فعالیت دوباره دونالد ترامپ که گفته می‌شد هیچ وقت نخواهد توانست به توییتر بازگردد هم منتشر شده است.

حمله عجیب بیل گیتس به ایلان ماسک

در مقابل این کاربران، افرادی مانند بیل گیتس قرار گرفته‌اند که باور دارند ایلان ماسک می‌تواند به راحتی توییتر را به گند بکشد! بیل گیتس مدتی است از دنیای تکنولوژی فاصله گرفته و به فعالیت‌های بشردوستانه خود می‌پردازد. او باور دارد توییتر به آزادی بیان بیشتر نیازی ندارد. به نظر بیل گیتس، آزادی بیان بیشتر در توییتر می‌تواند به سادگی منجر به به وجود آمدن اخبار دروغ و اطلاعات نادرست بیشتر شود. گیتس همچنین به شایعات و اخبار دروغی که در دوران همه‌گیری ویروس کرونا منتشر شده بود هم اشاره کرد.

بیل گیتس خیلی هم از آینده توییتر ناامید نشده است

زمانی که در وال استریت ژورنال درباره توییتر و آینده این شبکه اجتماعی با مدیریت ایلان ماسک سوالی پرسیده شد، بیل گیتس پاسخ جالبی داشت. او اعلام کرد درباره آینده توییتر خیلی مطمئن نیست و فکر می‌کند تحت مدیریت ماسک، «اوضاع توییتر می‌تواند بدتر باشد». این پایان صحبت‌های مدیرعامل سابق مایکروسافت نبود و در پایان گفت «البته اوضاع می‌تواند بهتر هم بشود».

هر چند هنوز رابطه میان ماسک و گیتس دوستانه به نظر نمی‌رسد اما حداقل در رسانه‌ها، گیتس تلاش می‌کند تا اوضاع را بهتر از چیزی که هست نشان بدهد. با وجود حاشیه‌های بسیاری که در هفته‌های گذشته به وجود آمده بود، گیتس سعی در آرام کردن شرایط داشت و حتی در مواردی، از مدیرعامل تسلا قدردانی کرد. با این حال احتمالا یک توییت یا حتی اموجی از ایلان ماسک، بتواند آرامش نسبی به وجود آمده میان این دو چهره را به صورت کامل از بین ببرد.

آیا توییتر با مدیریت ایلان ماسک، می‌تواند از دوران افول خود عبور کرده و بخشی از محبوبیت از دست رفته خود را به دست بیاورد؟ نظر خود را با گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر