نسخه متفاوت چری تیگو ۸ ؛ شاید Xcite X-Cross 8 باشد

یک نسخه متفاوت از کراس‌اوور چری تیگو 8 در تولیاتی مشاهده شد که شاید در واقع دومین مدل از برند Xcite باشد.

نسخه متفاوت چری تیگو ۸ ؛ شاید Xcite X-Cross 8 باشد

یک نسخه متفاوت از کراس‌اوور چری تیگو ۸ در تولیاتی مشاهده شد که شاید در واقع دومین مدل از برند Xcite باشد.

به گزارش عرشه آنلاین، برند Xcite به‌تازگی وارد بازار روسیه شده است و تولید مدل‌های آن برعهده Avtozavod سنت‌پترزبورگ است که قبلاً با آوتوواز مشارکت می‌کرد. اولین محصول این برند کراس‌اوور X-Cross ۷ براساس چری تیگو ۷ پرو بود. خودروی دوم که تولیدش برای پاییز برنامه‌ریزی شده است، X-Cross ۸ بزرگ‌تر خواهد بود که احتمالاً براساس چری تیگو ۸ ساخته می‌شود. اولین بار است که خودرویی متناسب با این ویژگی در روسیه مشاهده شده است.

تصاویر این کراس‌اوور نزدیک کارخانه مرکز علم و فناوری آوتوواز در تولیاتی ثبت شده است. در این عکس‌ها، نام خودرو با برچسب پوشانده شده است؛ ممکن است همان X-Cross ۸ باشد.

مشخصات چری تیگو ۸ روسی

این مدل ترکیبی از نسخه‌های مختلف تیگو ۸ است. قسمت جلویی آن شبیه مدل پرچم‌دار تیگو 8 پرو است که فقط در چین عرضه می‌شود. در عقبی خودرو با چراغ سراسری شبیه تیگو 8 معمولی است و لوله‌های اگزوز چهارگانه بیشتر با تیگو 8 پرو مکس مطابقت دارد.

پیش‌ازاین، تصاویری از نسخه‌ای غیرعادی چری تیگو ۸ در چین منتشر شده بود که می‌شد روی در عقبی آن عبارت 290T را مشاهده کرد که نشان‌دهنده وجود یک موتور ۱.۶ لیتری توربو با گشتاور 290 نیوتن متر بود. همچنین مشخص بود این شاسی‌بلند از سیستم چهارچرخ محرک بهره می‌برد. وجود زاپاس در زیر آن نیز نشان می‌داد مدل هفت‌نفره است.

تونل مرکزی شبیه تیگو ۸ پرو مکس بازار روسیه طراحی شده بود. بااین‌حال، پنل ابزار دیجیتال و صفحه‌نمایش لمسی سیستم چندرسانه‌ای دوگانه نبودند، بلکه شبیه تیگو 8 پرو معمولی بودند.

Xcite X-Cross ۸

بنابراین می‌توان گفت این چری تیگو ۸ خاص که در تولیاتی مشاهده شده است، به احتمال زیاد همان X-Cross 8 باشد. این مدل هفت‌نفره به سیستم چهارچرخ محرک و موتور ۱.۶ لیتری توربو با توان 197 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن متر مجهز خواهد بود.

البته شاید این مدل صرفاً تیپ جدیدی از کراس‌اوور چینی باشد. این احتمال وجود دارد که این خودرو با چندین موتور و چیدمان پنج و هفت‌نفره عرضه شود. جزئیات کامل نزدیک به شروع فروش رسمی این کراس‌اوور مشخص می‌شود./دیجیاتو

دیگر رسانه ها

کدخبر: 144291

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر