پای خواهر رضا پروانه درمیان است؟

در قسمت ابتدایی فصل سوم سریال «پوست شیر»، تنش ماجراها تا حدی فروکش کرده‌ و فضا احساسی‌تر شده است. در این بین با به میان آمدن نام بازیگران جدید، گمانه‌زنی مخاطبان درباره رباینده ساحل به سمت‌وسوی دیگری رفته است.

پای خواهر رضا پروانه درمیان است؟

در قسمت ابتدایی فصل سوم سریال «پوست شیر»، تنش ماجراها تا حدی فروکش کرده‌ و فضا احساسی‌تر شده است. در این بین با به میان آمدن نام بازیگران جدید، گمانه‌زنی مخاطبان درباره رباینده ساحل به سمت‌وسوی دیگری رفته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، در قسمت اول از فصل سوم، رابطه میان نعیم با محب و رضا پروانه وارد مرحله جدیدی می‌شود. نعیم که پیش‌تر قیصروار وارد میدان شده بود تا به تنهایی و بدون دخالت پلیس انتقام دخترش را بگیرد، حالا با پای خودش سراغ محب می‌رود و از او خواهش می‌کند دخترش را پیدا کند. از طرف دیگر با رضا پروانه سر جان خودش شرط می‌بندد و این موارد باعث شده در ابتدای این فصل، با فضای به نسبت احساسی‌تری نسبت به فصل دو روبه‌رو باشیم.

در ادامه گمانه‌زنی‌ها درباره رباینده ساحل، حالا با به میان آمدن نام علیرضا استادی، آناهیتا افشار، رویا جاویدنیا و … به عنوان بازیگرانی که بازی‌شان از فصل سه شروع می‌شود، بازار حدس و گمان‌ها داغ‌تر شده.

برخی زیر پست مرتبط با قسمت اول این فصل در صفحه اینستاگرام «پوست شیر» پیش‌بینی کرده‌اند گره اصلی ماجرا توسط یکی از شخصیت‌های جدید با بازی رویا جاویدنیا یا آناهیتا افشار باز خواهد شد. چند نفری از کاربران نوشته‌اند احتمالا یکی از شخصیت‌های جدید خواهر رضا پروانه است. با باز شدن پای او به داستان رازی درباره گذشته نعیم و یک کینه قدیمی فاش می‌شود و ماجرای ربایش ساحل هم به همین ربط پیدا می‌کند.

از طرف دیگر عده‌ای رضا را مبرا از این ماجرا دانسته‌اند و حتی نوشته‌اند با شرطی که نعیم برایش گذاشته صبح اول وقت به جای بیمارستان می‌رود کلانتری و قتل نریمان را گردن می‌گیرد تا سر نعیم بالای دار نرود.

یک عده هم به صدرا مشکوکند و نوشته‌اند وقتی نعیم را رسانده دم خانه محب با اکراه فلش را به او داده و این نشان می‌دهد دست خودش در کار است. البته برخی دیگر به این تحلیل اعتراض کرده و نوشته‌اند صدرا با سکانس قهوه‌خانه کاملا خودش را ثابت کرده است.

تغییر رفتار ناپدری ساحل هم در سکانسی که قسمت اول فصل سوم شاهدش بودیم برای برخی شک‌برانگیز بوده و آنها را به این شخصیت ظنین کرده است.

جالب‌تر اینکه برخی به شوخی نوشته‌اند با این همه گره‌ای که ایجاد شده خود نویسنده و کارگردان هم بعید است بتوانند سر کلاف را پیدا کنند.

حالا باید دید در قسمت دوم این فصل گمانه‌زنی‌ها به چه سمت‌وسویی می‌رود و در ادامه چه خواهد شد.

درباره سریال پوست شیر

پوست شیر یک سریال درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است. تهیه کننده‌ی این سریال، برادر جمشید محمودی، نوید محمودی است. فصل اول این سریال از یکم مهر ماه از طریق پلتفرم فیلم نت منتشر و پخش فصل دوم آن نیز از سی ام آذر ماه آغاز شد.

بازیگران این سریال عبارتند از: شهاب حسینی، هادی حجازی فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، پردیس احمدیه، علیرضا کمالی، علی اوسیوند، بهرام ابراهیمی، آناهیتا افشار، ژیلا شاهی، بابک کریمی، بهزاد خلج و علیرضا استادی.

در خلاصه‌ی داستان این سریال آمده است: «نعیم (با بازی هادی حجازی فر) پس از ۱۵ سال از زندان آزاد می‌شود و به دیدار دخترش ساحل (با بازی پردیس احمدیه) می‌رود. ساحل در جریان سفر به شمال ربوده و جسد سوخته او پیدا می‌شود و نعیم که از تلاش پلیس خشنود نیست، مجبور می‌شود به همراه دوستش رضا پروانه (با بازی علیرضا کمالی) قاتلان دخترش را پیدا کند.»

کارگردان سریال پوست شیر جمشید محمودی و تهیه کننده‌ی آن نوید محمودی دو برادر افغان تبار هستند که سال‌ها است به صورت حرفه‌ای در سینمای ایران فعالیت دارند. این دو برادر متولد افغانستان هستند و پس از مهاجرت به ایران در کودکی، تابعیت ایرانی دریافت کردند. جمشید و نوید محمودی در تمامی آثار خود با یکدیگر همکاری داشته اند. از جمله آثار آن‌ها می‌توان به فیلم‌های سینمایی «چند متر مکعب عشق»، «شکستن همزمان بیست استخوان»، «هفت و نیم» و «مردن در آب مطهر» و سریال‌های تلویزیونی «سایه بان» و «دل دار» اشاره کرد.

همانطور که گفته شد تاکنون حدس و گمان‌های زیادی درباره‌ی هویت رباینده‌ی ساحل از سوی مخاطبان سریال پوست شیر صورت گرفته است.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر