فراخوان کشف استعدادیابی طنزپردازان و گویندگی + جزئیات

این جشنواره برای استعدادیابی و کشف طنزپردازان جدید تولید برنامه‌های طنز رادیویی در دو بخش حرفه‌ای و آزاد (مردمی) برگزار می‌شود.

فراخوان کشف استعدادیابی طنزپردازان و گویندگی + جزئیات

رادیو صبا با هدف رشد و اعتلای طنز صداپایه در کشور دومین جشنواره «طنز و رادیو» را به نام «زیر چتر لبخند» برگزار می‌کند.

هم‌زمان با فرارسیدن ماه بهمن ماه و در آستانه ایام‌الله دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای هریک از شبکه‌های رادیویی ماموریتی تعریف شده و رادیو صبا هم ماموریت دارد با تولید و پخش برنامه‌های شاد لحظاتی همراه با نشاط و سرگرمی برای مخاطبان فراهم کند، اما این شبکه رادیویی  برای ارتقای نشاط اجتماعی و نشاط انقلابی مردم  دومین جشنواره طنز و رادیو به نام «زیر چتر لبخند» با هدف رشد و اعتلای طنز صدا پایه در کشور  برگزار می‌کند.

این جشنواره برای استعدادیابی و کشف طنزپردازان جدید تولید برنامه‌های طنز رادیویی در دو بخش حرفه‌ای و آزاد (مردمی) برگزار می‌شود. به این ترتیب که در بخش حرفه‌ای تنها آثار تولید شده در رادیو‌های فعال در سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران با هم رقابت می‌کنند و در بخش مردمی آثار تولید شده توسط مخاطبان فرصت شرکت پیدا خواهند کرد. 

شرکت در بخش مردمی برای عموم علاقمندان غیر حرفه‌ای برنامه سازی رادیو آزاد است. شرکت کنندگان بخش مردمی می‌توانند آثار خود را در قالب‌های  کتاب محبوب من (خوانش بخشی از یک کتاب طنز)، اجرای لطیفه (حداکثر ۵ دقیقه) و خاطره گویی طنز به سامانه هدهد سایت رادیو صبا ارسال نمایند. 

این جشنواره از سوم بهمن ماه ۱۴۰۱ با اعلام فراخوان شروع به دریافت آثار کلیه علاقه‌مندان به تولید آثار صوتی طنز خواهد کرد، که دریافت آثار  حداکثر ۲۰ بهمن ادامه خواهد داشت. گفتنی است آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره «زیر چتر لبخند» ۱۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیگر رسانه ها

ارسال نظر