دانلود قسمت اول سریال «THE LAST OF US» با لینک مستقیم

قسمت اول سریال آخرین بازمانده «THE LAST OF US» منتشر شد. قسمت نخست سریال «آخرین بازمانده» طی دو روز، بیش از ۱۰ میلیون مخاطب جذب کرد. دانلود قسمت اول این سریال جذاب در ادامه مطلب امکان‌پذیر است.

دانلود قسمت اول سریال «THE LAST OF US» با لینک مستقیم

«آخرین بازمانده» (The last of us) ساخته «ناتی داگ» که پیش از این یک بازی ویدیوئی اکشن و ماجراجویی بود، این بار در قالب سریال به مخاطبان ارائه می‌شود.

قسمت نخست سریال «آخرین بازمانده» طی دو روز ابتدایی عرضه از سوی شبکه HBO، بیش از ۱۰ میلیون مخاطب جذب کرد.

صفحه مجازی شبکه HBO Max در توئیتر اعلام کرد، قسمت اول از فصل نخست سریال «آخرین بازمانده» (The Last of Us) در روز نخست عرضه ۴.۷ میلیون مخاطب داشته که این رقم برای یک سریال جدید بسیار زیاد است و شمار مخاطبان این سریال در دو روز نخست عرضه به ۱۰ میلیون نفر رسیده است.

از سال ۲۰۱۰ تا به امروز تنها سریال «خاندان اژدها» که دنباله سریال معروف «بازی تاج و تخت» بود با ۹.۹۸ میلیون مخاطب، رکورد بهترین در رازه با میزان تماشاگران در نخستین روز رونمایی به ثبت رسانده است.

شبکه HBO همچنین اعلام کرد این تنها حدود ۲۰ تا ۴۰ درصد از کل مخاطبان یک قسمت را تشکیل می دهد، بنابراین مخاطبان سریال «The Last of Us» احتمالا در روزهای آینده به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

«آخرین بازمانده»  که توسط «کریک مازن» (نویسنده و سازنده سریال چرنوبیل) و «نیل دراکمن» با اقتباس از یک بازی ویدئویی ساخته شده است این بازی مورد تحسین منتقدان و وبگاه‌های نقد بازی قرار گرفت و به قدری موفق بود که HBOشبکه  تصمیم گرفت یک سریال تلویزیونیبر اساس آن بسازد.

قسمت اول این سریال، دوشنبه «۱۶ ژانویه ماه» منتشر شده و اتفاقات مربوط به ۲۰ سال پس از همه‌گیری یک بیماری قارچی را به تصویر می‌کشد. این بیماری روی مغز انسان‌ها تاثیر گذاشته و آن‌ها را به جنون می‌کشد. انسان‌های مبتلا شده به این بیماری رفته رفته بینایی خود را از دست می‌دهند و مجبورند برای پیدا کردن افراد دیگر از قوه درک پژواک خود بهره بگیرند.

«آخرین بازمانده» بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن رخ می‌دهد. جول با بازی «پدرو پاسکال» بازمانده این نابودی قصد دارد دختری به نام الی با بازی «بلا رمزی» را برای اهداف درمانی نزد چند دکتر ببرد که در این مسیر با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند؛ از مواجهه با گروه‌های افراد مبتلا به بیماری گرفته تا روبه‌رو شدن با آدم‌خوارها و حتی مواجه شدن با زرافه‌ای که از باغ وحش فرار کرده است.

این سریال که گفته می‌شود بزرگترین تولید تلویزیونی در تاریخ کانادا است، از ژوئیه ۲۰۲۱ تا ژوئن ۲۰۲۲ در آلبرتا فیلمبرداری شد و اولین سریال HBO بر اساس یک بازی ویدیویی است.

دانلود قسمت اول سریال آخرین بازمانده (The last of us) 

این بازی مورد تحسین منتقدان و وبگاه‌های نقد بازی قرار گرفت و توانست بیش از ۵۰ نمره کامل را از آن‌ها دریافت کند. بازی «The last of us» به قدری موفق بود که HBO تصمیم گرفت یک سریال تلویزیونی با اقتباس از آن بسازد.

سریال «آخرین بازمانده» که قسمت اول آن دوشنبه «‌۱۶ ژانویه ماه» منتشر شده است، اتفاقات مربوط به ۲۰ سال پس از همه‌گیری یک بیماری قارچی را به تصویر می‌کشد. این بیماری روی مغز انسان‌ها تاثیر گذاشته و آن‌ها را به جنون می‌کشد. انسان‌های مبتلا شده به این بیماری رفته رفته بینایی خود را از دست می‌دهند و مجبورند برای پیدا کردن افراد دیگر از قوه درک پژواک خود بهره بگیرند.

«The last of us» بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن رخ می‌دهد. «Joel»، با بازی «پدرو پاسکال» بازمانده این نابودی قصد دارد دختری به نام «Ellie»، با بازی «بلا رمزی» را برای اهداف درمانی پیش چند دکتر ببرد که در این مسیر با چالش‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند؛ از مواجهه با گروه‌های افراد مبتلا به بیماری گرفته تا روبه‌رو شدن با آدم‌خوارها و حتی مواجه شدن با زرافه‌ای که از باغ وحش فرار کرده است.

سریال آخرین بازمانده (The last of us)

این سریال که گفته می‌شود بزرگترین تولید تلویزیونی در تاریخ کانادا است، از ژوئیه ۲۰۲۱ تا ژوئن ۲۰۲۲ در آلبرتا فیلمبرداری شد. این اولین سریال HBO بر اساس یک بازی ویدیویی است و محصول مشترک تلویزیون سونی پیکچرز و پلی استیشن است. فصل اول شامل ۹ قسمت است که توسط «نیل دراکمن»، نویسنده و سازنده بازی و «کریگ مازن» ساخته شده است.

سریال آخرین بازمانده (The last of us)

پخش این سریال در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ آغاز شد که اجراها، نویسندگی، طراحی تولید و موسیقی متن آن مورد تمجید منتقدان قرار گرفت؛ حتی بسیاری آن را بهترین اقتباس لایو اکشن از یک بازی ویدیویی می‌دانند.

دانلود قسمت اول سریال مهیج آخرین بازمانده (The last of us) در لینک زیر امکان‌پذیر است.

دانلود قسمت اول سریال آخرین بازمانده (The last of us)

دیگر رسانه ها

ارسال نظر