خبر فوری:

اظهارات جنجالی زیباترین زن جهان | پیشنهاد ازدواج اذیتم می‌کند + عکس

«آنا د آرماس» برای اکران فیلم «بلوند» که نقش مرلین مونرو را ایفا در لس‌آنجلس حضور یافت که استایل جذاب او باز هم مورد توجه قرار گرفت.

اظهارات جنجالی زیباترین زن جهان | پیشنهاد ازدواج اذیتم می‌کند + عکس

«آنا د آرماس» برای اکران فیلم «بلوند» که نقش مرلین مونرو را ایفا می‌کند به همراه آدرین برودی در لس‌آنجلس حضور یافت که استایل جذاب او باز هم مورد توجه قرار گرفت. این خانم بازیگر می گوید قبلا و حالا که مرلین مونرو شده ام پیشنهادات زیادی برای ازدواج دارم که اذیتم می کنند برخی از مردانی که دوستان نزدیکم بودند هم خواستگارم هستند و حالم را به هم می زنند

 آنا د آرماس متولد ۳۰ آوریل ۱۹۸۸  بازیگر اهل کوبا و اسپانیا است. آنا د آرماس حرفه‌اش را در کشور خود، کوبا با نقش اصلی درام عاشقانهٔ گل رز از فرانسه (۲۰۰۶) آغاز کرد. آنا د آرماس در ۱۸ سالگی به مادرید، اسپانیا نقل مکان کرد و از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ به مدت شش فصل در درام نوجوانانهٔ مدرسه شبانه‌روزی ایفای نقش کرد.آنا د آرماس بعد از نقل مکان به لس آنجلس در فیلم تریلر اروتیک تق تق (۲۰۱۵) و فیلم کمدی-جنایی سگ‌های جنگی (۲۰۱۶) نقش‌های انگلیسی‌زبان را بر عهده داشت و در فیلم زندگی‌نامه‌ای ورزشی دست‌های سنگی (۲۰۱۶) در نقش مکمل حضور یافت. آنا د آرماس برای بازی در نقش هوش مصنوعی سه‌بعدی در فیلم علمی تخیلی تحسین‌شدهٔ بلید رانر ۲۰۴۹  به شهرت رسید. آنا د آرماس  برای ایفای نقش در فیلم جنایی چاقوکشی نامزد دریافت جایزهٔ گلدن گلوب شد.آنا د آرماس نقش یک باند گرل را در فیلم جاسوسی زمانی برای مردن نیست ایفا کرد و مریلین مونرو را در درام بلوند (۲۰۲۲) به تصویر کشید.

آنا د آرماس برای اکران فیلم «بلوند» که نقش مرلین مونرو را ایفا می‌کند به همراه آدرین برودی در لس‌آنجلس حضور یافت که استایل جذاب او باز هم مورد توجه قرار گرفت.

منبع: رکنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر