خبر فوری:

دانلود فینال جوکر فصل 6 قسمت 1 با لینک مستقیم

رئالیتی‌شو جوکر فصل 6 قسمت 1 را می‌توانید در ادامه مطلب دانلود کنید.

دانلود جوکر فصل ۶ قسمت اول با ترافیک رایگان و تمامی کیفیت‌ها آماده است. رئالیتی شو جوکر در فضایی متفاوت و کمدی است. در این رقابت جذاب و مفرح، تعدادی از چهره‌های مشهور هنری، ورزشی، اجتماعی و... در یک اتاق در بسته برای ‌خنداندن یکدیگر رقابت می‌کنند، اما چالش اصلی اینجاست که خودشان نباید بخندند.

بیشتر بخوانید: در پشت صحنه جوکر چه می‌گذرد؟

در این قسمت از سریال جوکر یوسف تیموری، بیژن بنفشه خواه، رضا شفیعی جم، سهیل مستجابیان، شهرام قائدی، محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر، ایمان صفا و هومن حاج عبدالهی به هنرمندی پرداخته‌اند.

فصل‌های ششم و هفتم جوکر با ترکیبی از مهمانان پنج فصل گذشته که دیگران را بیشتر خندانده‌اند یا خودشان کمتر خندیده‌اند برگزار شده‌اند. هر کدام از این دو فصل ویژه، در پنج قسمت منتشر خواهند شد.

فصل ششم جوکر به احترام شب‌های قدر و ایام شهادت، این هفته استثنائاً چهارشنبه ساعت هشت صبح و از هفته بعد به روال قبل، دوشنبه‌ی هر هفته منتشر خواهد شد.

برای دانلود رئالیتی شو جوکر فصل 6 قسمت اول به لینک زیر مراجعه کنید.

دانلود جوکر فصل ۶ قسمت اول

دانلود جوکر فصل ۶ قسمت اول با لینک مستقیم و حجم رایگان

بازیگران سریال جوکر

یوسف تیموری، بیژن بنفشه خواه، رضا شفیعی جم، سهیل مستجابیان، شهرام قائدی، محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر، ایمان صفا و هومن حاج عبدالهی.

داستان سریال جوکر

در این رقابت جذاب و مفرح، تعدادی از چهره‌های مشهور هنری، ورزشی، اجتماعی و… در یک اتاق در بسته برای ‌خنداندن یک‌دیگر رقابت می‌کنند، اما چالش اصلی این‌جاست که خودشان نباید بخندد. این برنامه با الگوبرداری از نمونه‌های موفق خارجی ساخته‌ شده است.

درباره سریال جوکر

سریال به کارگردانی حامد میرفتاحی در سال 1400 ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی است.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر