معروف ترین سریال‌های کره‌ای سوسانو + عکس

هان هه جین برای مخاطبان ایرانی با نام «سوسانو» شناخته می‌شود؛ یعنی همان نقشی که او در سریال ماندگار و پرمخاطب «جومونگ» بازی کرد.

معروف ترین سریال‌های کره‌ای سوسانو + عکس

هان هه جین برای مخاطبان ایرانی با نام «سوسانو» شناخته می‌شود؛ یعنی همان نقشی که او در سریال ماندگار و پرمخاطب «جومونگ» بازی کرد. اما هه جین بازیگر با استعدادی است که نقش‌آفرینی‌های ارزشمند دیگری نیز داشته است. در اینجا فهرستی از بهترین سریال‌های او را ملاحظه می‌کنید.

به گزارش عرشه آنلاین، هان هه جین، زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱، بازیگر اهل کره جنوبی است که در سال ۲۰۰۵ با بازی در نقش یک بیوه جوان در سریال موفق «قوی باش گوم-سون» به شهرت رسید. از برجسته‌ترین آثار هه جین می‌توان به بازی در نقش سوسانو در حماسه تاریخی «جومونگ» اشاره کرد که شهرت بین‌المللی زیادی برای او به ارمغان آورد.

بازی در نقش اولین پزشک زن کره‌ای با مهارت پزشکی غربی در سریال «جه‌جونگ‌وون» نیز از نقاط مهم کارنامۀ هان هه جین به حساب می‌آید. در اینجا فهرستی از بهترین سریال‌هایی که هان هه جین در آن‌ها نقش‌آفرینی کرده است را ملاحظه می‌کنید؛ سریال‌هایی که شاید مخاطبان ایرانی آشنایی کمتری با آن‌ها داشته باشند.

سوسانو

1. قوی باش گوم سون (2005)

این سریال دربارۀ دختر جوانی به اسم گوم-سون است که چند روز بعد از ازدواج، همسرش را در یک تصادف رانندگی از دست می‌دهد. پس از آن، گوم-سون به خانه خانواده همسرش نقل مکان می‌کند و پسری به دنیا می‌آورد. حالا او برای تأمین مخارج زندگی باید شغل‌های مختلفی را امتحان کند. هان هه جین در این سریال نقش شخصیت اصلی را بازی می‌کند؛ شخصیتی که قدرت و استقامتش در برابر مشکلات زندگی الهام‌بخش مخاطبان شد و محبوبیت و شهرت زیادی را برای هه جین به ارمغان آورد.

سوسانو

2. جه‌جونگ‌وون (شفاخانۀ جهانی) (2010)

این درام اریخی ما را به سال 1885 می‌برد؛ زمانی که یک مبلغ آمریکایی، با موافقت امپراتور، یک بیمارستان و دانشگاه پزشکی با ویژگی‌های غربی را در کره تاسیس می‌کند. این مبلغ به عنوان اولین مدیر بیمارستان، 16 دانشجوی جوان را برای آموزش پزشکی می‌پذیرد. این سریال داستان آموزش و مسیر پیشرفت این دانشجویان را دنبال می‌کند. یکی ازاین دانشجویان یو سوک-ران (با بازی هان هه جین) است که تبدیل به اولین پزشک زن مسلط به طب غربی در کره می‌شود.

سوسانو

3. پرنده‌های خارزار (2011)

سئو جونگ-اون (با بازی هان هه-جین) یک بازیگر گمنام است که رویای تبدیل شدن به یک ستاره را در سر دارد. او در یک یتیم‌خانه بزرگ شده و نمی‌داند والدینش چه کسانی هستند. امیدواری جونگ-اون این است که اگر به یک ستاره مشهور تبدیل شود، بتواند مادر واقعی‌اش را پیدا کند.

سوسانو

4. سندروم (2012)

سندروم یک درام پزشکی است که ماجرای آن در دنیای جراحی مغز و اعصاب می‌گذرد.لی هه-جو (با بازی هان هه-جین) یک رزیدنت سال اول است که در جراحی مغز و اعصاب تخصص دارد. او از یک دانشکده پزشکی برجسته فارغ‌التحصیل نشده، اما در عین حال مصمم است که بهترین جراح مغز و اعصاب شود. چا یو-ووک (با بازی سونگ چانگ-یویی) نیز یک رزیدنت سال اول جراحی مغز و اعصاب است. اما برخلاف هه-جو، چا یو-ووک از بهترین دانشکده پزشکی فارغ‌التحصیل شده و نوه رئیس هیئت مدیره بیمارستان نیز هست. کانگ یون-هیون (پارک گون-هیونگ) نیز رئیس رزیدنت‌های جراحی مغز و اعصاب است. داستان اصلی این سریال روایت یک مثلث عشقی بین این سه نفر است.

سوسانو

5.  شین وکیل طلاق (2023)

شین سونگ-هان (با بازی چو سونگ-وو) در رشته پیانو تحصیل کرده و استاد دانشگاه موسیقی در آلمان شده است. اما بعد از شنیدن یک خبر تکان‌دهنده، سونگ هان کار خود در زمینۀ موسیقی را رها می‌کند و پس از بازگشت به کره تبدیل به یک وکیل متخصص در امور طلاق می‌شود تا از این طریق بتواند حقایق خاصی را در مورد زندگی خودش کشف کند. شین سونگ-هان با مشتریانش که داستان‌های ناگوار مختلفی دارند روبرو می‌شود و از آنها دفاع می‌کند. در حین انجام این کار، او به حقیقتی که در جستجوی آن بوده نزدیک می‌شود. هان هه جین در این سریال نقش یک پخش‌کنندۀ موسیقی در رادیو را بازی می‌کند که به خاطر مشکلات خانوادگی‌اش تبدیل به یکی از مشتریان وکیل شین می‌شود./فرادید

دیگر رسانه ها

کدخبر: 142985

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر