حجم ویدیو: 6.32M | مدت زمان : 00:01:12

ویدئوی پربازدید صیغه خواندن پارسا پیروزفر «در انتهای شب»

سکانسی از سریال در انتهای شب با بازی پارسا پیروزفر و سحر گلدوست در فضای مجازی وایرال شد. سکانسی از سریال در انتهای شب با بازی پارسا پیروزفر و سحر گلدوست در فضای مجازی وایرال شد.

سکانسی از سریال در انتهای شب با بازی پارسا پیروزفر و سحر گلدوست در فضای مجازی وایرال شد.

به گزارش عرشه آنلاین، در این سکانس از فیلم، بازیگر زن (ثریا) از بهنام می‌خواهد صیغه را خودشان بخوانند و جواب عجیب بهنام به او را در ویدئو زیر مشاهده کنید: 

با انتشار قسمت پنجم سریال در انتهای شب ساخته آیدا پناهنده، سکانس محرم شدن پارسا پیروزفر با خانم همسایه مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

همزمان با انتشار قسمت پنجم سریال «در انتهای شب» ساخته آیدا پناهنده، سکانس ازدواج موقت پارسا پیروزفر با خانم همسایه (سحر گلدوست) در شبکه های مجازی پربازدید شد. این سریال که روایتی متفاوت از جدایی یک زوج هنرمند را به تصویر می‌کشد با رسیدن به اپیزود پنجم، شروع رابطه بهنام (پارسا پیروزفر) با ثریا (خانم همسایه) را روایت می‌کند. بهنام و ثریا که هر دو جدا شده‌اند تصمیم می‌گیرند مدتی را در کنار هم باشند و برای محرم شدن باید صیغه محرمیت بین آنها جاری شود.

منبع: همشهری

دیگر رسانه ها

کدخبر: 142929

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر