پرسپولیس قهرمان لیگ شد +فیلم

تیم فوتبال پرسپولیس در یک جدال تنگاتنگ با سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی، موفق شد از این تیم جلو بزند و با پیروزی برابر نساجی قهرمان لیگ برتر شود

پرسپولیس قهرمان لیگ شد +فیلم

 در آخرین هفته از لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف نساجی رفت و با پیروزی  ۴ بر صفر برابر این تیم برای هشتمین بار قهرمان شد. سرخ ها در این دیدار برای رسیدن به گل اول تنها یک دقیقه انتظار کشیدند و روی یک ضربه ایستگاهی توسط علی نعمتی به گل رسیدند.

دقایقی بعد از این گل تیم نساجی با اخراج مهدی عبدی ده نفره شد تا شرایط برای تیم شمالی سخت شود.

تیم یحیی گل محمدی اما بعد از این اخراج کاملا بازی را در دست گرفت و روی یک ضد حمله سریع و بعد از اشتباه ابراهیمی بازیکن نساجی موفق به زدن گل دوم شد. سعید صادقی زننده گل دوم سرخ ها روی یک موقعیت تک به تک بود.

در ادامه سرخ ها چند موقعیت گلزنی را در نیمه اول به دست آوردند اما بازی در نهایت با همان نتیجه دو بر صفر به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم نساجی با دو تعویض همزمان تلاش کرد تا شرایط را تغییر بدهد اما این شاگردان یحیی گل محمدی بودند که دوباره بازی را در اختیار گرفتند و موقعیت سازی کردند.

در نهایت پرسپولیس مزد بازی خوبش در نیمه دوم را هم گرفت و سروش رفیعی هافبک سرخ ها با یک شلیک غیرقابل مهار گل سوم سرخ ها را به ثمر رساند تا سرخ ها سه بر صفر پیش بیفتند.

این اما پایان کار نبود و تنها سه دقیقه بعد از این گل میلاد سرلک با شوتی دیدنی طاق دروازه نساجی را فرو ریخت تا پرسپولیس با ۴ گل پیش بیفتند.

پرسپولیس ۴– نساجی صفر

گل‌ها: علی نعمتی در دقیقه ۲ و سعید صادقی در دقیقه ۲۶ برای پرسپولیس

کارت زرد: مهرداد عبدی (۲ کارت زرد) و علی شجاعی از نساجی، سروش رفیعی برای پرسپولیس

کارت قرمز: مهرداد عبدی در دقیقه ۱۵

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی‌گنجی، میلاد سرلک، وحید امیری، سعید صادقی، مهدی ترابی و گئورگی گولسیانی و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، سید علیرضا ابراهیمی، سیداحمد موسوی، متین کریم‌زاده، مهرداد عبدی، محمد شریفی، ایوب کلانتری، فرزاد زامهران، علی شجاعی و رضا جعفری.

موقعیت‌های حساس

در پشت محوطه جریمه خطا به سود پرسپولیس اعلام شد. ترابی ضربه را به روی دروازه فرستاد و اشتباه مدافع نساجی در دفع توپ باعث شد علی نعمتی در موقعیتی مناسب دروازه بدون دروازه‌بان نساجی را در همان دقیقه ۲ باز کند.

در دقیقه ۱۸، شوت محکم عیسی آل‌کثیر از پشت محوطه جریمه با واکنش زیبای حقیقی برگشت داده شد.

در دقیقه ۲۱، باز هم در پشت محوطه جریمه فرصت شوت‌زنی برای پرسپولیسی‌ها پیش آمد که ضربه رفیعی را باز هم حقیقی برگشت داد.

در دقیقه ۲۶، اشتباه علیرضا ابراهیمی توپ را در اختیار امیری قرار داد و او با پاس در عرض، سعید صادقی را در موقعیت تک به تک قرار داد و او توانست برای بار دوم دروازه نساجی را باز کند.

در دقیقه ۴۰، ضربه ایستگاهی ایوب کلانتری را علیرضا بیرانوند به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۴۴، پاس در عرض رفیعی به اسماعیلی‌فر با شوت محکم این بازیکن همراه شد که توپ به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

جایگاه تیم قهرمان با لوگو پرسپولیس درحال آماده شدن است.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر