انفجار هولناک منزل مقام ارشد حماس توسط اسرائیل + فیلم

منزل مقام ارشد حماس توسط اسرائیل منفجر شد.

انفجار هولناک منزل مقام ارشد حماس توسط اسرائیل + فیلم

منزل مقام ارشد حماس توسط اسرائیل منفجر شد.

ارتش اسرائیل صبح امروز(سه شنبه) منزل صالح العاروری، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس را در شهرک عاروره در نزدیکی رام الله در کرانه باختری منفجر کرد.

از سوی دیگر منابع فلسطینی اعلام کردند که نیروهای رژیم صهیونیستی ده‌ها فلسطینی را در شهر نابلس بازداشت کردند.

این نیروها با خودروهای نظامی به این شهر یورش برده و تعدادی از فلسطینی‌ها را بازداشت کردند.

در جریان این یورش‌ها درگیری‌هایی رخ داد که منجر به زخمی شدن تعدادی از فلسطینی‌ها شد.

نیروهای رژیم صهیونیستی مانع کمک‌رسانی هلال احمر فلسطین به جوانان مجروح شدند و کادر امدادرسانی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

نیروهای رژیم صهیونیستی همچنین به شهرک‌هایی در شهر الخلیل، استان طولکرم و اردوگاه شعفاط در شمال قدس یورش برد و تعدادی از فلسطینی‌ها را بازداشت کرد.

در شهرک قباطیه در جنوب جنین درگیری‌های مسلحانه شدیدی میان نیروهای مقاومت فلسطین و ارتش رژیم صهیونیستی رخ داد. یک جوان در این درگیری‌ها زخمی شد.

گردان‌های شهدای الاقصی و گردان‌های القدس اعلام کردند که با نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی مقابله کرده‌ و به سمت آن‌ها تیراندازی کردند که منجر به زخمی شدن تعدادی از آن‌ها شد.

ارتش رژیم صهیونیستی برای بیست و پنجمین روز به بمباران شدید نوار غزه ادامه می‌دهد، نوار غزه در معرض حملات گسترده زمینی، هوایی و دریایی قرار دارد که منجر به تخریب گسترده شده است، زیرا جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از موشک‌هایی با قدرت تخریب بسیار زیاد استفاده می‌کنند. در این حملات تاکنون بیش از ۸۰۰۰ فلسطینی شهید شده‌اند. این حملات به دنبال عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی رخ داد.

حجم ویدیو: 1.07M | مدت زمان : 00:00:19
منبع: ايسنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 112346

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر