نقشه ترور آیت‌الله سلیمانی چه بود؟ | فرماندار بابلسر توضیح داد

فرماندار بابلسر درباره نقشه ضارب برای ترور آیت‌الله عباسعلی سلیمانی توضیحاتی ارائه کرد.

نقشه ترور آیت‌الله سلیمانی چه بود؟ | فرماندار بابلسر توضیح داد

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی، عضو مجلس خبرگان رهبری روز پنج‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲، در بانکی در بابلسر مورد سوء‌قصد قرار گرفت و به شهادت رسید. بررسی سلامت روانی متهم به قتل آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در حال انجام است. فرماندار بابلسر درباره نقشه ضارب برای ترور آیت‌الله عباسعلی سلیمانی توضیحاتی ارائه کرد.

بیشتر بخوانید: ادعای جنجالی درباره ثروت آیت‌الله سلیمانی که در بابلسر به قتل رسید

فرماندار بابلسر با اشاره به این‌که آیت‌الله عباسعلی سلیمانی همواره گره گشایی کارهای مردم بود، گفت: آیت‌الله عباسعلی سلیمانی برای پرداخت پول کارگران به بانک مراجعه کرده بود که مورد سوء‌قصد قرار گرفت.

مجتبی قلی‌پور، فرماندار بابلسر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیام مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آیت الله سلیمانی براثر سو قصد شهید شد، افزود: سوءقصد این عالم برجسته طراحی شده بود و ضارب درپی شهادت ایشان بوده است.

قلی‌پور طرح برخی مسائل نظیر مشکل مالی ضارب و یا اختلاف شخصی را سناریوهای رسانه‌های معاند بیان کرد و گفت: ضارب در پی آیت الله سلیمانی بود تا وی را به شهادت برساند و با اطمینان و شناخت کامل اقدام به سوءقصد کرده است.

فرماندار بابلسر با اظهار اینکه آیت الله سلیمانی همواره گره گشای کارهای مردم بود، افزود: وی برای پرداخت پول کارگر و دریافت وجه به بانک مراجعه کرده بود و در لحظه آخر نیز در تماس تلفنی مشغول گره گشایی از کار یک فرد در سیستان و بلوچستان بود که شهید شد.

قلی‌پور با اشاره به خدمات آیت الله شهید سلیمانی وی را از جمله علمای در تراز برجسته معرفی کرد و گفت: راه اندازی دانشگاه مازندران از جمله خدمات برجسته وی به مردم استان بوده است.

آیت الله عباسعلی سلیمانی ماه جاری براثر سوءقصد در یکی از بانک‌های بابلسر به شهادت نائل آمد.

منبع: مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر