شایعه دفن مخفیانه نوجوان گرگانی

خبرگزاری مهر، در گزارشی شایعه علت فوت یک نوجوان گرگانی که گفته شده در اعتراضات اخیر کشته شده را بررسی کرده است.

شایعه دفن مخفیانه نوجوان گرگانی

خبرگزاری مهر، در گزارشی شایعه علت فوت یک نوجوان گرگانی که گفته شده در اعتراضات اخیر کشته شده را بررسی کرده است.

در توضیح این گزارش آمده: در این رسانه‌ها اعلام شد که فوت نوجوان گرگانی به نام «مهدی کابلی» بر اثر ضرب و جرح مأموران در جریان اعتراضات بوده و جسد وی هم در سکوت خبری دفن شده است.

* بنا به اظهارات پدر مهدی و همچنین اظهارات شاهدان و صورتجلسه اورژانس، فوت نامبرده به دلیل تصادف با موتورسیکلت در زیرگذر دخانیات گرگان اتفاق افتاده است.

* همچنین ترک نشین موتورسیکلت که دوست متوفی بوده در بیمارستان بستری بوده و تحت مداوا است و اعلام کرده که سرعت بالا و برخورد با گاردریل دخانیات به گلشهر عامل این حادثه بوده است.

* گفتنی است در محل زیرگذر دخانیات گرگان تا کنون هیچ تجمعی رخ نداده که مأموران بخواهند در آن منطقه با فردی درگیر شوند.

* معاون اجتماعی انتظامی گلستان هم در این خصوص گفت: موتورسیکلت با دو سرنشین (مهدی کابلی و دوست وی) از سمت ناهارخوران به سمت میدان ولیعصر در حال حرکت بوده که در حوالی گلشهر به دلیل سرعت بالا، به گاردریل برخورد می‌کند.

* سرهنگ علیرضا نصیری افزود: راننده و سرنشین به بیمارستان پنجم آذر منتقل شده اما به دلیل شدت جراحات راننده فوت می‌کند.

* وی بیان کرد: نفر دوم آسیب دیدگی داشته اما مشکل خاصی ندارد و تحت مداوا است.

* نصیری اضافه کرد: این اولین بار نیست که این شایعات مطرح می‌شود در هفته‌های گذشته برای «نوید بادپا» جوان گنبدی هم چنین اتفاقی افتاد.

* معاون اجتماعی انتظامی گلستان گفت: این فرد هم در سانحه‌ای فوت کرد و برخی رسانه‌ها آن را به اعتراضات ربط دادند در حالی که پدر وی به صراحت این ماجرا را تکذیب کرد و گفت که این حادثه ربطی به حوادث اخیر نداشته است.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر