سپاه قزوین: برادران سپاه هرگز درگیر مسائل داخلی نمی شوند

فارس نوشت: فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: به ملت ایران این اطمینان را می دهیم که برادران سپاه هرگز درگیر مسائل داخلی نمی شوند و به حساب دشمنان خواهند رسید و با چشمان باز دشمنان را رصد، در چهار گوشه مرزها آنها را تعقیب و آن ها به زودی تاوان شرارت های خود را خواهند داد.

سپاه قزوین: برادران سپاه هرگز درگیر مسائل داخلی نمی شوند

سردار رستمعلی رفیعی آتانی عصر امروز به همراه حجت الاسلام علی معبودی مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان، سرهنگ مهدی صادق پور فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک، حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک و جمعی از مسئولان سپاه استان و شهرستان با سید محمد آرموتی بسیجی آسیب دیده از اغتشاش شب چهارشنبه چهارم آبان ماه امسال در شهر آبیک دیدار و دلجویی کرد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در جریان این دیدار اظهار کرد: حوادثی که بیش از ۴۰ روز بر ملت گذشت و استان قزوین و برخی از شهرستان های استان رخ داد بدون شک نقشه دشمنان در سراسر عالم اعم از آمریکایی ها، منافقین، سلطنت طلب ها و بخشی هم برخی ناآگاهان داخل کشور بود که به زنجیره دشمنان ملت پیوستند.

وی افزود: آنچه که در این چند روز اتفاق افتاد، تلخ بود و با توجه به اینکه این روزها آرامش در جامعه حاکم بود و دولت در خدمتگزاری به مردم به موفقیت هایی را رقم زده بود دشمنان نخواست این شیرینی ها بر کام مردم بنشیند و بر این اساس با برنامه ریزی، آشوب به پا کردند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: مثل همیشه حافظان امنیت در نیروی انتظامی و بسیج پای میدان آمدند و توانستیم به فضل الهی با حضور پرشور مردم در صحنه های متفاوت که در آبیک هم شاهد آن بودیم، حوادث کنترل و مهار شود و به فضل خدای متعال باقی مانده شیطنت ها تمام شده و جامعه روی آرامش را خواهد دید.

سردار رفیعی آتانی اضافه کرد: بسیجیان، بدون منت و گمنام در کنار برادران انتظامی، در حوادث اخیر آرامش را به جامعه بازگرداندند.

وی خاطرنشان کرد: به ملت ایران این اطمینان را می دهیم که برادران سپاه هرگز درگیر مسائل داخلی نمی شوند و به حساب دشمنان خواهند رسید و با چشمان باز دشمنان را رصد، در چهار گوشه مرزها آنها را تعقیب و آن ها به زودی تاوان شرارت های خود را خواهند داد.

این مقام نظامی تصریح کرد: به مردم عزیز اعلام می کنیم در کنار همدیگر، با باور به هم، باور به مسئولان و باور به توانمندی ها، مشکلات کشور برطرف خواهد شد.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر