خبر فوری:

مجلس مانع حضور تاج در انتخابات فدراسیون فوتبال می‌شود؟ / پژمانفر: فریب خوردیم

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: در آن نشست آقایان قول دادند که تلاش می‌کنند تا تبرئه شویم و خسارتی هم معطوف به ورزش و فوتبال ما نباشد اما امروز می‌بینیم که متاسفانه شاهد یک حیله و فریبکاری در این میان بودیم چراکه رای قطعی بوده و باید خسارت بدهیم.

نصرالله پژمان‌فر، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: در جریان پرونده ویلموتس اشتباهاتی روی داد که امروز نتایج آن را می‌بینیم. زمانی که مساله ویلموتس مطرح شد ما تشکیل پرونده دادیم و گزارش دقیقی را تنظیم کردیم تا موضوع پیگیری شود.

به گزارش عرشه آنلاین، وی ادامه داد: در آن زمان وزیر وقت به همراه مسئولان فدراسیون در جلسه‌ای که در کمیسیون تشکیل داده بودیم‌ حضور یافته و توضیحاتی ارائه کردند. در آن زمان اینگونه به ما اعلام شد که اگر ورود کنیم به معنای دخالت دولت در فوتبال محسوب شده و روند کار تغییر می‌کند.

پژمان‌فر تصریح کرد: در آن نشست آقایان قول دادند که تلاش می‌کنند تا تبرئه شویم و خسارتی هم معطوف به ورزش و فوتبال ما نباشد اما امروز می‌بینیم که متاسفانه شاهد یک حیله و فریبکاری در این میان بودیم چراکه رای قطعی بوده و باید خسارت بدهیم.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: باید با ادله صحبت کرد و طبق قانون پیش رفت. اینکه افراد مختلف در نوع قرارداد دخالت داشته‌ یا فردی در میراث فرهنگی به وزارت ورزش آمده و تبانی صورت گرفته یا خیر، باید مشخص شود اما مسلم است که در این پرونده سوء‌مدیریت داشته‌ایم و باید همه جوانب کار به دقت بررسی شود.

وی ادامه داد: کسی که می‌خواهد مسئولیتی را بپذیرد، باید احراز صلاحیت شود. بدون‌شک فردی که پرونده مفتوح دارد، احراز صلاحیت نمی‌شود. ممکن است متهم نباشد ولی هنوز احراز صلاحیت نشده؛ البته پرونده‌ دیگری هم موجود است که شرایط دیگری دارد و این خطای بزرگی است که اجازه بدهیم چنین فردی در انتخابات شرکت کند.

پژمان‌فر یادآور شد: به همین دلیل خطای بزرگی است اگر مسیری که طی امروز طی شده را بخواهند ادامه بدهند یا به فردی که در این مسیر است، اجازه حضور در انتخابات داده شود. به همین دلیل ما ورود می‌کنیم و حتما اگر چنین موضوعی باشد در مسیر ابطال آن جلو خواهیم رفت.

منبع: ایرنا

دیگر رسانه ها

ارسال نظر