خبر فوری:

وزارت ارتباطات خبر داد؛ خسارت ناشی از قطعی اینترنت جبران می‌شود؟

روز گذشته در اثر آتش سوزی در یکی از حوضچه‌های مخابراتی شرکت مخابرات ایران که علت آن در دست بررسی است، ارتباطات مشترکان این شرکت و بخشی از مشترکان شرکت ایرانسل دچار اختلال شد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پی آتش سوزی روز گذشته(دوشنبه) حوضچه مخابراتی اعلام کرد که شرکت مخابرات باید خسارت‌های وارده به مشترکان را جبران کند.

به گزارش عرشه آنلاین، روز گذشته در اثر آتش سوزی در یکی از حوضچه‌های مخابراتی شرکت مخابرات ایران که علت آن در دست بررسی است، ارتباطات مشترکان این شرکت و بخشی از مشترکان شرکت ایرانسل دچار اختلال شد.

بر همین اساس شب گذشته در جلسه‌ای با حضور وزیر ارتباطات ابعاد این مساله بررسی شد.

بر اساس گزارش های ارائه شده در جلسه، متاسفانه در طراحی و اجرای این حوضچه اصول حرفه‌ای، امنیتی و پدافند غیر عامل توسط شرکت مخابرات رعایت نشده بود.

در این راستا مسئول پدافند غیرعامل وزارتخانه مامور شد که وضعیت همه حوضچه‌ها و مراکز مخابراتی را از جهت رعایت اصول امنیتی و پدافند غیر عامل بررسی کرده و مشکلات احتمالی را جهت اقدامات اصلاحی به شرکت مخابرات ابلاغ کند.

در ضمن به سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شد که با استفاده از ظرفیت کمیسیون تنظیم مقررات، تصمیمات لازم در خصوص پاسخگویی شرکت مخابرات و نیز جبران خسارات وارده به مشترکین از سوی این شرکت اتخاذ شود.

منبع: ایرنا

دیگر رسانه ها

  • بازنشسته مخابرات منطقه تهران


    با گذشت چندین ماه در سراسر شرکت مخابرات مشکلات پیش آمده هنوز برطرف نشده است
    متاسفانه از دی ماه سال 1400 تاکنون بن خواربار وغیره بازنشستگان شرکت مخابرات را پرداخت نکردند چرا؟
    و دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس وغیره هم پاسخگو نیستند چرا؟

ارسال نظر