خبر فوری:

روایتی خاص و عجیب از دیدار پوتین با رهبری

حجت‌الاسلام میردامادی گفت : رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای رئیس جمهور روسیه بسیار شیرین بود، در این راستا پس از اتمام این نشست، او معتقد بود که هنگام صحبت با رهبر انقلاب احساس می‌کردم با عیسی مسیح صحبت می‌کنم.

ایمنا نوشت: حجت‌الاسلام میردامادی گفت : رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای رئیس جمهور روسیه بسیار شیرین بود، در این راستا پس از اتمام این نشست، او معتقد بود که هنگام صحبت با رهبر انقلاب احساس می‌کردم با عیسی مسیح صحبت می‌کنم.

حجت‌الاسلام سیدمجتبی میردامادی امام جمعه اصفهان، با بیان اینکه روایاتی هست که امام زمان پس از ظهور خود ۴۰۰ سال حکومت می‌کند، تصریح کرد: پیامبر (ص) فرمودند: دوران رسالت من و قیامت مانند دو انگشت کنار یکدیگر است، قیامت خواهد آمد و به حساب‌ها رسیدگی خواهد شد. فکر نکنید روی مسائل فعلی حساب نمی‌شود، حتی روی ذراتی که در هوا معلق است نیز روز قیامت حساب خواهد شد؛ بنابراین باید سعی کنیم که از این چند صباح باقی مانده زندگی استفاده کنیم، گناه نکنیم، واجبات الهی را انجام دهیم و از حرامات دوری کنیم.

امام جمعه موقت اصفهان یاد آور شد: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای رئیس جمهور روسیه بسیار شیرین بود، در این راستا پس از اتمام این نشست، او معتقد بود که هنگام صحبت با رهبر انقلاب احساس می‌کردم با عیسی مسیح صحبت می‌کنم.

حجت‌الاسلام والمسلمین میردامادی ادامه داد: افرادی که هنوز خوابند باید بفهمند زندگی تنها رفاه در امور مادی نیست و با عزت و در زیر سایه بندگی خدا زندگی کردن مهم و ارزشمند است. هرکس در راه خدا هستی خود را در طبق اخلاص گذاشت، خداوند آن را جبران می‌کند، همانگونه که حضرت سیدالشهدا (ع) در نزد خداوند عظمت یافت به نحوی که هر کسی از هر قشری، هنگام داشتن مشکل، امام حسین (ع) را شفیع قرار می‌دهد.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر