خبر فوری:

امامان جمعه بحث حجاب را برای انحراف از گرانی ها مطرح می کنند؟ پاسخ روانی سرشناس

طی روزهای اخیر شایعه‌ای در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه فعالیت گشت ارشاد در حوزه حجاب، ترفندی است برای انحراف اذهان عمومی از مساله گرانی! ادعایی که واکنش امام جمعه تهران را به همراه داشت.

طی روزهای اخیر شایعه‌ای در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه فعالیت گشت ارشاد در حوزه حجاب،  ترفندی است برای انحراف اذهان عمومی از مساله گرانی! ادعایی که واکنش امام‌جمعه تهران را به همراه داشت.

پایگاه خبری انتخاب به نقل از سیداحمد خاتمی نوشت:

* در قصه بنزین چه آشوب‌ها شد ولی مردم به واسطه نجابت و ایمان به خدمتگزاری دولت در مقطه کنونی و برغم تلاش‌های دشمن برای آشوب، آن اتفاقات رخ نداد.

* بازگشت به دوران طاغوت خطر بزرگی است که باید مراقب بود و مرتجعان کسانی هستند که می‌خواهند ارزش‌های دوران طاغوت از جمله بی‌حجابی را ترویج کنند؛ بی‌حجابی بی تردید از جلوه‌های ارتجاع است زیرا مسأله حجاب از مسلمات است و برخی شبهه می‌کنند که امامان جمعه مسأله بی‌حجابی را مطرح می‌کنند تا گرانی ها را بپوشانند در حالی‌که این دروغ است زیرا بیشترین فریاد را در خصوص گرانی‌ها ائمه جمعه زده‌اند.

* برخی رعایت حجاب را اجبار توصیف می‌کنند، در حالی‌که اینجا اجبار معنا ندارد بلکه الزام حقوقی است زیرا حجاب قانون است و باید رعایت شود همانطور که نمی‌شود گفت دولت به زور مردم را می‌خواهد پشت چراغ قرمز نگاه دارد زیرا قانون راهنمایی و رانندگی است.

 

دیگر رسانه ها

ارسال نظر