خبر فوری:

توئیت مذاکره کننده ایران دلار را دوباره گران کرد

با توئیت علی باقری‌کنی مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای کشور که به نوعی به معنای بن‌بست در مذاکرات احیای برجام بود مجدد نرخ دلار به کانال ۳۲ هزار تومان برگشت.

اصلاحات پرس: در حالی که بر اثر مداخله بانک مرکزی و اجازه به صرافی‌ها جهت خرید ارز با قیمت توافقی نرخ دلار از صبح  پنج شنبه به کانال ۳۱ هزار تومان رسیده بود به یکباره با توئیت علی باقری‌کنی مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای کشور که به نوعی به معنای بن‌بست در مذاکرات احیای برجام بود مجدد نرخ دلار به کانال ۳۲ هزار تومان برگشت.

 علی باقری در توئئیتر نوشت : 

ایرانی که توانست «کارزار فشار حداکثری» آمریکا را به شکست بکشاند، اجازه نخواهد داد صهیونیست‌ها با «بازی شانتاژ حداکثری» ایران‌هراسی و ایران‌ستیزی را مشروعیت بخشد.

ما هرگز از گنجینه سیاست خارجی برای موفقیت دیپلماسی هزینه نخواهیم کرد، بلکه خود را فدای تحقق اهداف سیاست خارجی می‌کنیم.

گوش شنوای ما سربازان میدان دیپلماسی پذیرای همه «نقدهای سازنده» و سینه فراخ ما پذیرای همه «نقدهای گزنده» است.

«هوشمندی راهبردی»، «جسارت تصمیم‌گیری» و «قدرت اقدام» جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاست خارجی الگوی موفق دیپلماسی ایرانی را به نمایش گذاشت.

«تنوع در تعاملات و طرف‌های تجاری»، «پایداری روابط اقتصادی» و «ابزارسازی از مناسبات اقتصادی»، عناصر اصلی دیپلماسی اقتصادی دستگاه سیاست خارجی است.

«اقناع ملی»، «وفاق ملی» و «هم‌افزایی ملی» حول موضوعات اصلی سیاست خارجی، به ترتیب سه گام لازم برای تضمین «موفقیت سیاست خارجی» و «شتاب‌بخشی به حرکت قطار دیپلماسی» است.

خسارت «شعورزدایی از سیاست خارجی» کمتر از آسیب «شعارزدگی در سیاست خارجی» نیست.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر