خبر فوری:

جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره نشست شورای حکام

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره نشست شورای حکام و بررسی سفر اخیر گروسی به رژیم صهیونیستی خبر داد.

وحید جلال‌زاده درباره احتمال صدور قطعنامه علیه کشورمان در جلسه آینده شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گفت: با سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به سرزمین‌های اشغالی آژانس برای بار چندم اثبات کرد که به جای اینکه سازمان فنی باشد، تبدیل به سازمانی سیاسی شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها در مجلس تکلیف دولت‌ها برای مقابله با زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها را روشن کرده است، ادامه داد: انتظار نمایندگان مجلس از دولت این است که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را اجرایی کند

وی ادامه داد: گزارش‌های اخیر گروسی نشان می‌دهد که رفتارهای مسالمت آمیز کشورمان با آژانس تاکنون نتیجه عکس داده است. نمایندگان مجلس از دولت درخواست دارند که پاسخ قاطعی به آژانس داده شود.

جلال‌زاده با بیان اینکه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز (چهارشنبه ۱۸ خرداد ماه) در جلسه فوق‌العاده با حضور مسئولان مربوطه موضوعات پیش آمده اخیر اعم از سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به اراضی اشغالی و جلسه آینده شورای حکام را بررسی خواهند کرد، گفت: پس از بررسی‌های لازم در کمیسیون، مواضع لازم و انقلابی را اتخاذ خواهیم کرد./ مهر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر