خبر فوری:

واکنش فرزند مهدی کروبی به خبر رفع برخی محدودیت‌ها از میرحسین موسوی

حسین کروبی به انتشار خبر برداشتن برخی محدودیت‌ها از میرحسین موسوی واکنش نشان داد.

حسین کروبی، فرزند مهدی کروبی در واکنش به انتشار خبر حذف محدودیت فیزیکی مهندس میرحسین موسوی ، گفت: این اقدام اصلاً اقدام مهمی نیست و من تعجب می‌کنم که چطور برخی رسانه های انقلابی برداشتن درب یک کوچه را دستاورد تلقی می‌کنند. 

حسین کروبی در ادامه با اشاره به این موضوع که برداشتن درب یک کوچه اصلاً اتفاق خاصی نیست، اضافه کرد: چند سال پیش آقایان امنیتی حتی در داخل منزل آقای کروبی هم حضور داشتند اما پس از مدتی یک مکانی چسبیده به منزل حاج آقا کروبی ایجاد کردند تا در آنجا مستقر شوند! یعنی حصر همچنان ادامه دارد و رفع حصری صورت نگرفت.

فرزند آقای کروبی در پایان با تاکید بر از حصر در آمدن کوچه اختر اظهار کرد: چیزی که مشخص است این است که کوچه اختر از حصر خارج شده نه مهندس موسوی!

گفتنی است خبرگزاری وابسته به قوه قضائیه نوشت: صبح امروز محدودیت فیزیکی مقابل منزل یکی از سران فتنه‌ی ۸۸ در خیابان پاستور، برطرف شد، اما اصل مراقبت از وی همچنان ادامه دارد.

این اداعاها در حالی مطرح می شود که برخی کاربران در توییتر مدعی شده اند که انتشار این خبر تنها برای به حاشیه راندن خبر سفر خانواده قالیباف به ترکیه منتشر شده است./ دیده‌بان ایران

دیگر رسانه ها

ارسال نظر