خبر فوری:

واکنش نماینده مجلس به فیلم دستگیری برادرش|چادر از سرم کشیدند

فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس از انتشار فیلم حاشیه سازش در یک پمپ بنزین روایت جدیدی ارائه داد.

فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد در مجلس از انتشار فیلم حاشیه سازش در یک پمپ بنزین روایت جدیدی ارائه داد.

به گزارش عرشه آنلاین، فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد با اشاره به انتشار فیلم دستگیری برادرش، اظهار داشت: زمانی که برای زدن بنزین در پمپ بنزین حضور داشتیم یک عده شبانه و خارج از وقت معمول اقدام به دستگیری برادرم کردند.

وی افزود: قبل از اینکه اقدام به عملی داشته باشند به سمت ما هجوم آورده و شروع به ضرب و شتم بنده و برادرم کردند و همچنین چادر از سر بنده کشیدند.

بیشتر ببینید | فیلم دستگیری برادرنماینده بروجرد 

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: قطعاً این حرکت یک حرکت از پیش تعیین شده برای تخریب چهره بنده بوده است؛ زیرا کسی که مشغول به فیلمبرداری در پمپ بنزین کرده کاملا مشخص است با ترفندهایی به دنبال مشغول کردن بنده و برادرم در پمپ بنزین بوده تا بعد از تماسی که با افرادی داشته آن افراد در آن محل حضور پیدا کنند.

مقصودی تصریح کرد: قطعا این اتفاق را از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد؛ زیرا این موضوع از قبل پیش بینی شده بوده است چون فردی که فیلمبرداری کرده است با مونتاژ با فیلم های دیگر شروع به پخش آن کرده تا وجهه یک نماینده مجلس را خراب کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با این اتفاق حرمت بنده و مجلس را شکستند و هرگونه توهینی را نصیب بنده و ساحت نماینده داشتند و همچنین بد اخلاقی هایی را هم مرتکب شدند.

منبع: فارس

دیگر رسانه ها

ارسال نظر