حجم ویدیو: 3.67M | مدت زمان : 00:02:20

بیانیه مهم اقتصادی ستاد پزشکیان درباره قیمت بنزین  

بیانیه مهم مشاور اقتصادی پزشکیان:  قیمت بنزین تغییر نخواهد کرد

دکتر حسین عبده تبریزی مشاور اقتصادی دکتر پزشکیان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که روشن است که در این شرایط معیشتی مردم چیزی از زندگی آن‌ها نباید کم شود. دولت نباید به هیچ وجه به حداقل موقعیت زندگی مردم است طمع کند. وی افزود: مردم بنزین موردنیازشان را به قیمت امروز کماکان در اختیار خواهند داشت.

حسین عبده تبریزی مشاور اقتصادی دکتر پزشکیان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که در دولت احتمالی پزشکیان قیمت بنزین تغییر نخواهد کرد.

وی گفت: پزشکیان در مورد انرژی صریح اعلام کرده، گفته که هدررفت انرژی از این چیزی که گیر مردم نمی‌آید نگران هستند. 

او بیان کرد: روشن است که در این شرایط معیشتی مردم چیزی از زندگی آن‌ها نباید کم شود. دولت نباید به هیچ وجه به حداقل موقعیت زندگی مردم است طمع کند.

مشاور اقتصادی پزشکیان اظهار کرد: در بحث بنزین ما ۱۱۰ میلیون لیتر مصرف زوزانه داریم که که ۲۰ تا ۲۵ تا از آن هدر می‌رود و قاچاق می‌شود و گیر رانت خواران می‌آید. پزشکیان می‌گوید این را صرف بهداشت و آموزش و پرورش در روستا‌ها بکنیم. مردم بنزین موردنیازشان را به قیمت امروز کماکان در اختیار خواهند داشت.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 144326

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر