رائفی پور به قالیباف هشدار داد ، مرگ سیاسی ات فرا می رسد

تحلیل رائفی پور از وضعیت اصولگرایان؛ اگر قالیباف کنار نکشد مرگ سیاسی او فرا می‌رسد!

 رائفی پور به قالیباف هشدار داد ، مرگ سیاسی ات فرا می رسد

علی اکبر رائفی‌پور از حامیان سعید جلیلی در شبکه ایکس نوشت: مشارکت تا الان که این متن را می‌نویسم تغییر چندانی نکرده و حدود همان پنجاه درصد است.

۱- قالیباف در صورت ماندن سوم خواهد شد، لذا خود و اطرافیانش چاره‌ای جز سر خط کردن افراد تاثیر گذار بر رأی مردم و فشار و جنگ رسانه‌ای به کاندیداها برای اجماع نمی‌بینند.

ماندن در انتخابات نیر موجب وزن کشی میزان محبوبیتش خواهد شد و این یعنی مرگ سیاسی او!

لذا تا جایی که می‌شود مشغول ارائه تحلیل‌های گوناگون برای مجاب کردن دیگر کاندیداها خصوصا جلیلی هستند تا به نفع جبهه انقلاب (بخوانید قالیباف) کنار بروند.

۲- با توجه به شناختی که از ⁧ جلیلی⁩ دارم بسیار بعید است کنار برود آن هم به نفع ⁧ قالیباف⁩! لذا هر گونه تحلیلی مبنی بر نبود جلیلی در ادامه انتخابات؛ ابتر، خام و ناشی ازعدم شناخت صحیح شخصیت اوست.

۳- اگر جلیلی کنار نرود احتمالا قالیباف در روزهای پیش رو آش ریخته را نذر امام زاده کرده و به نفع جبهه انقلاب (بخوانید جلیلی) کنار برود، با این کار هم خودش را از مهلکه وزن کشی انتخاباتی رهانیده هم می‌تواند قدری نزد بدنه انقلابی گذشته‌اش را سفید کند. (برای همین برخی هواداران جلیلی علاقه‌مند به ادامه حضور قالیباف هستند تا وزن رأی او مشخص شود)

همچنین در صورت پیروزی پزشکیان؛ الی الابد جلیلی یک فرد خودخواه و مقصر شکست جبهه انقلاب در انتخابات معرفی خواهد شد و در مقابل؛ قالیباف فداکار و ایثارگر!

۴- اگر اجماع صورت بگیرد به احتمال زیاد همان دور اول کار انتخابات تمام است و الا به دور دوم می‌رود.

۵- نتیجه اجماع با جلیلی یا قالیباف نیز متفاوت خواهد بود اما نه آنگونه که بوقچی‌های ستادهای انتخاباتی و مسئولین نظرسازی می‌گویند.

پ ن: بعد از انتخابات حرف‌های زیادی با شما مردم دارم.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 143464

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    سایر رسانه ها

      تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

      ارسال نظر