کار به مقایسه کشید؛ مدل دختر قالیباف یا دختر پزشکیان !

حضور دختران محمدباقر قالیباف و مسعود پزشکیان دو کاندیدای انتخابات 1403 در تلویزیون با واکنش کاربران فضای مجازی همراه شده است.

کار به مقایسه کشید؛ مدل دختر قالیباف یا دختر پزشکیان !

کاربران فضای مجازی به مقایسه ادبیات دختر مسعود پزشکیان و دختر محمدباقر قالیباف دو کاندیدای انتخابات ۱۴۰۳ در دو گفتگوی جداگانه پرداخته‌اند.منبع: ایرنا

به نظر می‌رسد این انتخابات، دخترانه‌ترین انتخابات دوران است. دو شب پیش قالیباف دخترش را به صداوسیما فرستاد، او صحبت‌هایی کرد که تا چند ساعت و حتی تا همین حالا و به موازات ماجرای فاضلی، تیتر یک رسانه‌هاست. لحن حرف زدن مریم قالیباف و میمیک صورتش خیلی جلب توجه کرده، او البته در قیاس با دختر پورمحمدی هم قرار گرفته است.

مریم قالیباف دختر قالیباف

پورمحمدی که به هر حال و تا پیش از این انتخابات چهره‌ای جدی و شاید خشک به نظر می‌رسید، حالا، اما رفته رفته خودش را ری‌برندینگ کرده، او دیشب دخترش را هم با خودش همراه کرد، دخترش، اما از مسائل شخصی نگفت، از تحریم و تورم گفت، همین لحظاتش برخی کاربران را اکلیلی کرده! این که یک روحانی در سطح پورمحمدی، دخترش را روی آنتن می‌آورد، او هم از تحریم می‌گوید، نشان می‌دهد که تیم رسانه‌ای پورمحمدی احتمالا زبده‌تر از تیم قالیبافی‌هاست.

لیلا پورمحمدی

در این میان دختر پزشکیان هم در معمولی‌ترین شکل ممکن و بدون هیچ حاشیه خاصی جلوی دوربین آمد، نه اکت مثبتی داشت و هیچ کنش منفی‌ای! از آن طرف، اما نگاه جلیلی‌چی‌ها به دختران جنجالی‌تر از دیگران است، دیروز برخی منابع ادعا کردند گه تصاویری از ستاد جلیلی آمده که در آن به دختران بابت حجاب تذکر می‌دادند، دیشب هم که او امیرحسین ثابتی را در برنامه تلویزیونی مربوط به زنان، به عنوان نماینده خودش فرستاد، اقدامی که خب به گمان برخی خیلی عجیب است.

مسعود پزشکیان

از دختر زاکانی و قاضی‌زاده هاشمی هم خبری نیست، البته برخی می‌گویند، چون احتمال انصراف این دو نفر زیاد است، آنها خیلی فکر شده و رسانه‌ای رفتار نمی‌کنند!

منبع: برترین‌ها

 

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 142675

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  سایر رسانه ها

   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت عرشه‌آنلاین هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

   ارسال نظر