اراذل و اوباش مسلح تهرانپارس دستگیر شدند

سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیر۲ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در شرق تهران کرده بودند، خبر داد.

اراذل و اوباش مسلح تهرانپارس دستگیر شدند

اراذل و اوباش مسلح تهرانپارس دستگیر شدند

به گزارش عرشه آنلاین، سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیر۲ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در شرق تهران کرده بودند، خبر داد.

سرگرد محمد زیدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: روز گذشته ماموران پایگاه چهارم سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری را در خصوص تیراندازی ۲ مرد جوان که با سلاح گرم اقدام به برهم زدن آرامش و رعب و وحشت و همچنین قدرت نمایی محله تهرانپارس شده بودند، دریافت کرده که به محض وصول این خبر، بلافاصله پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی مشخص شد عاملان این قدرت نمایی از اراذل و اوباش شرور منطقه بوده که دارای سوابق درگیری و شرارت متعددی هستند.

زیدی خاطر نشان کرد: با رصد اطلاعاتی مخفیگاه متهمان شناسایی و پس از اخذ دستور قضائی هر ۲ شرور در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اطلاعات تهران با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان تعدادی سلاح سرد و همچنین سلاح جنگی به همراه فشنگ کشف شد تصریح کرد: هر ۲ متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

سرگرد زیدی خاطرنشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد جدی خواهد کرد.

منبع: جماران

دیگر رسانه ها

کدخبر: 126494

ارسال نظر