پاسخ جالب شریعتمداری به سوال یک دانشجو درباره غزه

حسین شریعتمداری در پاسخ به سوال دانشجویی که پرسید «جمهوری اسلامی کِی قرار است وارد غزه شود؟» گفت: «باید بپرسید کی قرار است از غزه خارج شود؟»

پاسخ جالب شریعتمداری به سوال یک دانشجو درباره غزه

فارس نوشت: مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: ما و نیروهای مقاومت که امروزه سراسر جهان اسلام را فرا گرفته است، یک روح واحد هستیم.

به گزارش عرشه آنلاین، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان بعد از سخنرانی در یک جمع دانشجوئی به پرسش های مختلف دانشجویان پاسخ داد.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در پاسخ به سوال دانشجویی که پرسید « جمهوری اسلامی کِی قرار است وارد غزه شود؟» گفت: «باید بپرسید کی قرار است از غزه خارج شود؟ » و در ادامه توضیح داد: « گزاره "اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود"؛ توصیه اکید حضرت امام بوده است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با جدیت از سوی جمهوری اسلامی ایران و با رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب در گستره جهان اسلام دنبال شده و امروزه حیات ننگین این غده سرطانی را به نابودی نزدیک کرده است.

مدیر مسئول کیهان افزود: «ما و نیروهای مقاومت که امروزه سراسر جهان اسلام را فرا گرفته است، یک روح واحد هستیم. آنها همان ما هستند و ما همان آنهائیم. که در غزه و لبنان و یمن و عراق و سوریه حضور داریم پس از صحنه خارج نشده ایم که بخواهیم وارد شویم».

دیگر رسانه ها

کدخبر: 112264

سایر رسانه ها

    ارسال نظر