واکنش استانداری لرستان به تعرض به سنگ قبر نیکا شاکرمی

استانداری لرستان نسبت به خبری مبنی بر تعرض به سنگ قبر نیکا شاکرمی از کشته‌شدگان اعتراضات ۱۴۰۱ واکنش نشان داد.

واکنش استانداری لرستان به تعرض به سنگ قبر نیکا شاکرمی

ایرنا نوشت: استانداری لرستان نسبت به خبری مبنی بر تعرض به سنگ قبر نیکا شاکرمی از کشته‌شدگان اعتراضات ۱۴۰۱ واکنش نشان داد.

«احسان یاوری»: برخی کانال های مجازی و صفحات اینستاگرامی ادعا کرده اند به قبر مرحومه شاکرمی آسیب وارد و راه های دسترسی به این مکان مسدود شده است که این موضوع صحت ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در خصوص ادعای تعرض یا آسیب به سنگ قبر مرحومه «نیکا شاکرمی» گفت: هیچگونه تعرضی به قبر مرحومه صورت نگرفته و شرایط در منطقه کاملا عادی است.

«احسان یاوری» افزود: برخی کانال های مجازی و صفحات اینستاگرامی ادعا کرده اند به قبر مرحومه شاکرمی آسیب وارد و راه های دسترسی به این مکان مسدود شده است که این موضوع صحت ندارد.

وی اظهار داشت: ادعاهای برخی گردانندگان کانال های تلگرامی که با قصد بر هم زدن نظم و ایجاد آشوب، موجب تشویش اذهان عمومی می شوند تکذیب و در عین حال به این افراد هشدار داده می شود با مساله امنیت جامعه بازی نکنند.

وی افزود: آرامش و امنیت مردم خط قرمز ما است و افرادی که امنیت جامعه را هدف قرار داده و موازین قانونی را رعایت نکنند، بطور جدی مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

یاوری از شهروندان خواست مطالب منتشر شده در شبکه های مجازی وابسته به اغتشاشگران و ضد انقلاب را دنبال نکنند.

گفتنی است نیکا شاکرمی سال گذشته در زمان اغتشاشات با سقوط از ارتفاع جان باخت که برخی کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی ضد انقلاب امروز با یک ادعای دروغ از تخریب قبر این مرحومه خبر داده اند.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 106366

سایر رسانه ها

    ارسال نظر