وزیر اطلاعات: ۴۰۰ بمب کشف و خنثی شد

وزیر اطلاعات از کشف و خنثی‌سازی ۴۰۰ بمب در مدت اخیر خبر داد/ ۴۰ بمب برای انفجار در ایام محرم طراحی شده بود

وزیر اطلاعات:  ۴۰۰ بمب کشف و خنثی شد

ایرنوزیر اطلاعات از کشف و خنثی‌سازی ۴۰۰ بمب در مدت اخیر خبر داد

حجت الاسلام خطیب: دستگاه امنیتی تلاش خود را برای مقابله با توطئه و آنچه آرامش را از جامعه سلب می‌کند به‌کار می‌گیرد تا شرایطی فراهم کند که آرامش در کشور برقرار شود و وظایفی پنج گانه برای خود در حوزه مبارزه با رژیم صهیونیستی و نظام سلطه و تروریسم و براندازی و جاسوسی و نفوذ و مفاسد اقتصادی و ناکارآمدی تعریف کرده است.

نیروهایی که در وزارت اطلاعات هستند معمولا از بین افراد انقلابی متعهد گزینش می شوند و افرادی با روحیه جهادی هستند و شبانه روز خود را در گرو امنیت کشور گذاشته اند.

در سال گذشته اتفاقی افتاد و پیش‌بینی کردیم سه ضلع سرویس های اطلاعاتی اندیشکده ها و تشکل ها نیمه دولتی در خارج و بعضی تشکل هایی که معاندین مجموعه نظام‌محسوب می شوند، به دلیل تروریست بودن و تجزیه طلبی و وابستگی به رژیم سابق، تصمیماتی را در پایان سال ۱۴۰۰ طراحی کنند که گزارشات و مستندات آن موجود است امیدواریم بتوانیم آنها را تبدیل به یک سریال وفیلمی کنیم که در اختیار مردم قرار گیرد.

بیش از ۵۰ سرویس اطلاعاتی جلسات مختلفی در کشور های مختلف برگزار کردند و بیش‌ از ۲۰۰ رسانه را برای این کار آموزش دادند و با کمک آن تشکل های شبه دولتی یک مجموعه هایی را برای آموزش و طراحی براندازنه خود پیش‌بینی کردند و با کمک‌گرفتن از ابزار فضای مجازی و رسانه این فتنه و توطئه و آشوب را برپا کردند. در تاریخ استقلال کشور و مردم همواره کسانی که پیشرفت و اقتدار و استقلال و عظمت و رشد ملت را نمی توانستند ببیند تلاش کردند با فتنه‌های مختلف نسبت به براندازی این نظام عمل کنند.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105522

سایر رسانه ها

    ارسال نظر