اطلاعیه مهم خانواده مهسا امینی

پدر و مادر مهسا امینی در اطلاعیه مشترکی نوشتند: «مانند هر خانواده داغدیده ای بر مزار آن عزیز سفر کرده گردهم آمده و مراسم سنتی و مذهبی سالگرد را برگزار می کنیم.»

اطلاعیه مهم خانواده مهسا امینی

امجد امینی، پدر مهسا امینی، در پستی اینستاگرامی و با انتشار تصویری از دخترش، پیام مشترک خود با همسرش، مژگان افتخاری، را در مورد مراسم سالگرد فوت مهسا امینی منتشر کرد

به گزارش عرشه آنلاین ؛ پدر و مادر مهسا امینی در اطلاعیه مشترکی نوشتند: «مانند هر خانواده داغدیده ای بر مزار آن عزیز سفر کرده گردهم آمده و مراسم سنتی و مذهبی سالگرد را برگزار می کنیم.»)جماران)

در این پیام خطاب به مردم نوشته شده است: «هم‌میهنان ارجمند، خواهران و برادران گرامی، ما خانواده ژینا مانند هر خانواده داغدیده‌ای، در سال‌یاد شهادت فرزند دلبندمان، ژینا (مهسا) امینی بر مزار آن عزیز سفرکرده گردهم آمده و مراسم سنتی و مذهبی سالگرد را برگزار می‌کنیم. ضمن گرامیداشت هم‌دردی‌ها و دغدغه‌های ارزشمند همشهریان عزیز، همگان را به پرهیز از هرگونه کنش خشونت‌‌آمیز و واکنش در برابر آن دعوت می‌کنیم. ما جز این نوشته هیچ متن و نوشته‌ای منتشر نمی‌کنیم. مادر و پدر زنده‌یاد ژینا امینی (مژگان افتخاری و امجد امینی)»

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105366

سایر رسانه ها

    ارسال نظر