واکنش‌های تند به توقیف ناگهانی سایت انتخاب

واکنش ها به توقیف سایت انتخاب ادامه دارد و آذری جهرمی و مهاجری هم به لیست منتقدان این موضوع پیوستند.

واکنش‌های تند به توقیف ناگهانی سایت انتخاب

واکنش ها به توقیف سایت انتخاب ادامه دارد و آذری جهرمی و مهاجری هم به لیست منتقدان این موضوع پیوستند.

به گزارش عرشه آنلاین، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی نوشت:

وقتی رییس دولت در صداوسیما حاضر می‌شود و در یک بیان پسندیده از سعه صدر در برابر مخالفان و منتقدان دولت سخن می‌گوید و تنها کمی بعد بدنه اجرایی همان دولت نسبت به توقیف انتخاب ،یکی از قدیمی‌ترین رسانه‌های کشور، اقدام می‌کند؛ یعنی یک اشکال مهم و تعارض در دولت وجود دارد و این تعارض به احتمال زیاد برای رییس جمهور مخرب خواهد بود.

امیدوارم در مرحله اول این تعارض به وسیله شخص رییس جمهور به سرعت حل شود، اگر چنین نشد، ان‌شالله که قوه قضاییه زیر بار این بدعت خطرناک و بستن معدود پنجره‌های انتقادی درون نظام و هل دادن مخاطبین به سوی رسانه‌های معاند نرود.

کنایه مهاجری به دولت؛ ادامه بدهید، حتما موفق خواهید شد!

در ادامه محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا هم در کانال تلگرامی خود نوشت:

در تمام ۸سال عمر دولت قبل، ما اصولگرا هر چه دلمان خواست و از دهنمان درآمد نثار مسئولان و راهبردهای سیاست خارجه کردیم. هیچ فحش سیاسی اعم از غربزده، وابسته، لیبرال، عامل دشمن و... نبود مگر اینکه به تیم دیپلماسی دادیم. و هر تلاشی را برای زمین زدن برجام توانستیم فروگذار نکردیم. الحق اگر کاری علیه آنها نکردیم، نتوانستیم وگرنه اراده اش را داشتیم. و همه این کارها را برای رضای خدا و منافع نظام انجام دادیم!

آن دولت رفت و ۲۵ماه است که دولت آقای رئیسی هنوز دنبال آن است که برجام را زنده کند و نمی‌تواند. نه آنکه نخواهد بلکه عرضه و ظرفیتش را ندارد.

سایت خبری انتخاب، سیاست خارجی دولت را به نقد کشیده و دولتِ بی‌تحمل آن را توقیف کرده است. چرا؟ چون گفته است آب نبات چوبی های شانگهای و #بریکس آنقدر بی مزه است که هیچکس دوستش ندارد.

دولت بجای انکه برای بیانات رهبرمعظم انقلاب در نقد ناتوانی رسانه های دولت، چاره بیندیشد، به توقیف و تعطیل منتقدان روی آورده است. ادامه بدهید. حتما موفق خواهید شد! / خبرآنلاین

واکنش همتی به توقیف سایت انتخاب

عبدالناصر همتی، رئیس پیشین بانک مرکزی در توییتر نوشت:

«توقیف یک رسانه شناخته شده و مرجع، به جرم درج مطلب انتقادی از دولت، در حالی که رسانه‌های دولتی و وابسته، شبانه روز در حال دروغ پراکنی و تخریب منتقدین دولت هستند، جای تأسف دارد.

نباید اجازه داد معدود رسانه‌های منتقد دولت در درون نظام هم بسته شوند.» / اقتصادآنلاین

واکنش همتی

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104787

سایر رسانه ها

    ارسال نظر