رگ خواب مردان متولد بهمن ماه چیست؟

رگ خواب مرد متولد بهمن چیست؟ طالع بینی و پیدا کردن شخصیت افراد از روی ماه تولد همواره یکی از مورد علاقه ترین مباحث بین جوانان بوده است.

رگ خواب مردان متولد بهمن ماه چیست؟

رگ خواب مرد متولد بهمن چیست؟ طالع بینی و پیدا کردن شخصیت افراد از روی ماه تولد همواره یکی از مورد علاقه ترین مباحث بین جوانان بوده است.

به گزارش عرشه آنلاین، تمام افراد ویژگی های اخلاقی منحصر به فرد خود را دارند و نمی توان هیچ دو فردی را پیدا کرد که ویژگی های شخصیتی کاملا یکسان داشته باشند. اما می توان گفت که برخی از ویژگی های اخلاقی کلی می تواند بین متولدین یک ماه تا حدودی مشترک باشد؛ با شدت و حدت متفاوت. برای به دست آوردن دل مردان متولد بهمن ماه می توان تا حدودی ب ویژگی های اخلاقی شان اتکا کرد. در ادامه به بررسی کامل رگ خواب مرد متولد بهمن می پردازیم. 

در مقاله ی امروز ابتدا فارغ از جنسیت نگاهی کلی به ویژگی های متولدین بهمن یا ماه فوریه میلادی می اندازیم و سپس به بررسی ویژگی های مرد متولد بهمن می پردازیم. اینجا آن چه متولد بهمن را از دیگران متمایز می کند، به شما نشان خواهیم داد. لازم به ذکر است که ویژگی ها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشند.

ویژگی های کلی متولدین بهمن

بهمن ماهی ها می خواهند دیگران آن ها را فراتر از یک نگاه صرفا تحریک آمیز ببینند. آن ها به دنبال یک شریک منطقی و معقول هستند. به طور کلی مهربان هستند وخیراندیش. تقریبا بهترین دوستی که می توانید به دنبالش باشید بین متولدین بهمن پیدا می کنید. آن ها صادق و روراست و فوق العاده باهوش هستند. متولدین این ماه سرد زمستانی، برای موفقیت در زندگی خود نیازی به دیگران ندارند و کاملاً مستقل عمل می کنند. برخی از ویژگی ها به شرح زیر است:

۱. صریح و قابل اعتماد

متولدین بهمن ماه بسیار جسور و بسیار راستگو هستند. این طور نیست که آن ها نمی توانند دروغ بگویند اما صادق بودن برای آن ها بسیار مهم است. آن ها ترجیح می دهند حقیقت ناخوشایند را بگویند تا چیزی را که دروغ است به زبان بیاورند. آن ها فارغ از اینکه صداقت شان چه عواقبی ممکن است به دنبال داشته باشد، همیشه به واقعیت ها پایبند هستند. به همین دلیل برخی افراد معتقدند که بهمن ماهی ها به احساسات دیگران توجه نمی کنند و ممکن است از آن ها اجتناب کنند. زیرا شنیدن حقیقت دشوار است.

۲. منحصر به فرد و ثابت قدم

مردان متولد بهمن ماه آن ها همیشه از قوانین و راه های خاص خود پیروی می کنند و هرگز از آنچه دیگران انجام می دهند کپی نمی کنند. این باعث می شود آن ها بسیار منحصر به فرد و ثابت قدم باشند. آن ها در تصمیم گیری های خود اعتماد به نفس بالایی دارند. از اشتباهات و تجربیات خود می آموزند. این طور نیست که آن ها عمداً کارها را متفاوت انجام دهند، بلکه این افراد بنا به طبیعت اصلی خود چنین رفتار می کنند.

۳. مرموز

متولدین بهمن ماه دوست ندارند در مورد احساسات شان خیلی صریح صحبت کنند. در مورد مسائل خود بسیار صادق هستند. اما به راحتی درباره اش صحبت نمی کنند. به همین دلیل گاهی سخت است آن ها را درک کنید یا بدانید که آن ها در مورد چه چیزی فکر می کنند. مرموز بودن جنبه مثبت هم دارد. این ویژگی مطلوب برای جنس مخالف است. از آنجا که آن ها چیزهای زیادی در مورد خودشان فاش نمی کنند، دیگران را کنجکاو می کنند که واقعاً چه کسی هستند. همین باعث تمایل به شناخت بیشتر آن ها می شود.

ویژگی های فکری و ذهنی متولد بهمن

متولدین بهمن ماه تصورات و تخیلات گسترده ای دارند. ایده ها و نظرات هیجان انگیز زیادی هم دارند و می توانند واقعاً خارج از چارچوب فکر کنند. بنابراین تعجب آور نیست که بسیاری از افراد متولد این ماه دانشمندان، نویسندگان، مبتکران یا مخترعین هستند. در هر زمینه ای که به این مهارت نیاز داشته باشد موفق هستند. حتی اگر این توانایی از بدو تولد دیده نشود، در مقطعی نشان داده خواهد شد. زیرا تمام متولدین فوریه این توانایی را در خود دارند.

توسعه برخی ایده های ذهنی آن ها تقریباً غیرممکن است. برای این منظور دائماً مسیر خود را تغییر می دهند. بسیار سخت کوش و تلخ به نظر می رسند اما با توجه دقیق تر، خواهید دید که همه این ها پوسته هستند و اسباب ناراحتی جدی نیستند. آن ها بیش ازحد اندیشمندانه و بیش از حد تحلیل گرانه برخورد می کنند. باید برای همه چیز راه حل پیدا کنند. اگر دیدید که مجلات را پرت می کنند و می چرخن ، احتمالاً به این دلیل است که نمی توانند جواب یک جدول کلمات متقاطع را پیدا کنند.

وفاداری از ویژگی های خوب بهمن ماهی ها

گل بنفشه شاخصه وفاداری به عهد و پیمان و به خصوص وفاداری به همسر است. شاید از همین جهت گل ماه تولد بهمن نیز بنفشه است. متولدین فوریه بسیار وفادار، دلسوز و فداکار هستند. آن ها هر نوع رابطه ای را بسیار جدی می گیرند، متعهد و اهل توجه هستند. این لیست از ویژگی های مثبتی است که نسبت به خانواده، کار، شرکا، همکاران و عزیزانشان نشان می دهند. به همین دلیل است که آن ها اغلب به عنوان یک فرد ایده آل در رابطه یا کار در نظر گرفته می شوند. مردم می توانند به آن ها وابسته باشند. آن ها حتی در شرایطی که دیگران مفید نیستند، می توانند مفید واقع شوند.

آن ها قوی هستند و لحظه را زندگی می کنند

منظور توانایی های جسمی آن ها نیست، بلکه منظور این است که متولدین فوریه از نظر احساسی قوی هستند. قدرت آن ها نشان می دهد که قادر به کنترل احساسات خود هستند و مهم نیست که چه وضعیتی است. حتی وقتی تحت تأثیر شخصی یا چیزی قرار بگیرند، می توانند به راحتی بر آن غلبه کنند. هچنین متولدین این ماه بسیار عاشق پیشه هستند.

متولدین فوریه یا بهمن ماه می توانند حواس شان را از آنچه در اطرافشان می گذرد متوقف کرده و خوشحال باشند. آن ها دوست ندارند عجله کنند و بیشتر کارها را با سرعت خودشان انجام می دهند؛ هربار یک قدم. این به آن ها کمک می کند تا نه تنها منطقی تر باشند و یا دانش بیش تری کسب کنند بلکه از چیزهای اطراف خود نیز قدردانی کنند. آن ها همیشه قبل از اقدام یا تصمیم گیری همه چیز را تجزیه و تحلیل می کنند. این ویژگی حتی می تواند دیگران را نیز درگیر کند تا آن ها به آنچه در اطرافشان می گذرد فکر کنند یا خوشحال شوند. 

دیگر ویژگی های رفتاری بهمن ماهی ها

اصالت و خلاقیت متولدین ماه فوریه آن ها را به نوعی خاص و متفاوت تبدیل می کند. از آنجایی که بسیار مستقل هستند، ترجیح می دهند به جای فقط عضویت در گروه به عنوان یک فرد برجسته و رهبر شناخته شوند. همه این ها از آن ها یک شخصیت سرگرم کننده و دارای ذهنیت خوب می سازد. مردم هرگز از آن ها خسته نمی شوند. همه دوست دارند در اطراف این قبیل افراد باشند و حتی آرزو می کنند به نوعی خودشان مانند آن ها باشند.

متولدین این ماه مصمم‌اند و خود کنترلی دارند. آن ها در دستیابی به اهداف خود پافشاری می کنند. می توانند از عهده کارهای چالش برانگیز برآیند. گاهی ممکن است مدتی طول بکشد امادر نهایت آن ها به هدف خود می رسند و موانع را شکست می دهند. آنچه مهم است این است که هرگز تسلیم نمی شوند. هیچ سختی و مشکلی نمی تواند آن ها را متوقف کند. آن ها قوی هستند و می دانند چه کاری باید انجام دهند تا سرانجام موفق شوند.

مرد گرفتار

ویژگی های منفی متولدین بهمن

در کنار همه خوبی ها به چند ویژگی اشاره می کنیم که می تواند جزو بخش تاریک شخصیت بهمن ماهی ها باشد. درست مثل باقی افراد در ماه های مختلف. برخی از ویژگی ها به شرح زیر است:

فرمان پذیر نیستند

آن ها به طرز باورنکردنی عصیان می کنند. به هیچ وجه نمی توانید گام بعدی آن ها را پیش بینی کنید. همچنین ممکن است شما را به عنوان شخصی سرد و بی تفاوت مورد حمله قرار دهند. حال آنکه خود نه از انتقاد استقبال می کنند و نه اصولا معتقد به داشتن نکات منفی در خود هستند. متولدین فوریه به دو گروه تقسیم می شوند.

گروه اول: یک گروه کسانی هستند کاملا خجالتی و حتی ترسواند. آن ها بیش از حد حساس هستند و آنچه را که واقعاً هستند در پشت نقاب سهل انگاری پنهان می کنند.

گروه دوم: گروه دیگر متشکل از افرادی است که بر خلاف گروه اول عمل می کنند. همانطور که گفته شد آن ها می توانند نوآور باشند. اما این واقعیت وجود دارد که همه این توانایی ها و استعدادها می توانند منبع خطر از جانب آن ها باشند. آن ها آنقدر خواب می بینند که ارتباطشان با واقعیت قطع می شود. خیلی دور از واقعیت رویاهای خود را شروع می کنند. مایل به فداکاری هستند اما حتی آن را به سطح کاملا جدید می رسانند. اگر احساس کنند به فداکاری احتیاج دارید حاضرند به خود آسیب بزنند.

هر دوی این گروه ها هر از چند گاهی باید از دنیا و واقعیت جدا شوند، تجدید قوا کنند تا بتوانند هنگام بازگشت به درستی کار کنند. آن ها از این متنفر هستند که مردم در هر زمینه ای به آن ها مشاوره می دهند زیرا احساس می کنند هیچ کس حق ندارد آن ها را راهنمایی کند. معتقدند هر زمان که بخواهند می توانند هر کاری را که بخواهند انجام دهند.

ویژگی منفی متولدین بهمن در روابط دوستانه

اگرچه آن ها به راحتی دوست می شوند و به نظر اجتماعی می رسند، اما آن افراد را لزوما دوست خود نمی دانند. فقط به این دلیل که رفتار آن ها نسبت به کسی دوستانه به نظر می رسد، به این معنی نیست که آن ها را دوست خوب خود می دانند. حتی گاهی اوقات باعث می شوند مردم فکر کنند که نگاه از بالا به پایین به آن ها دارند یا در مورد چیزی که تخصصش را ندارند لاف می زنند. گویی که آن ها از هر کس دیگری در این دنیا بهتر هستند.

حاضر نیستند وقت خود را به هر کسی اختصاص دهند. شما می توانید تاریک ترین قسمت بهمن ماهی را هنگام خیانت یا ناامیدی مشاهده کنید. آن ها انتظارات زیادی از افراد دیگر دارند. بنابراین ناامید شدن بیش ترین چیزی است که به طور مداوم برای آن ها اتفاق می افتد. 

آن ها به هیچ وجه پرخاشگر نیستند. برخی از این مردان کاملاً وسواسی هستند و دلیل آن ممکن است ترس آن ها از میکروب و باکتری باشد. اگرچه ممکن است سعی کنند این ترس را از شما پنهان کنند. اما اگر یک نگاه دقیق به این مسئله بیندازید متوجه خواهید شد.

درون گرایی

گاهی اوقات متولدین بهمن به منطقه امن و راحت خود فرو می روند. صحبت با دیگران را متوقف می کنند. احساس می کنند که دیگران باید این اجازه را به آن ها بدهند. بهتر است بگذارید به حال خود بمانند و فضای مورد نیازشان را به آن ها بدهید. وقتی آماده شوند تا به زندگی عادی خود برگردند، حتما این کار را می کنند و به محیط زندگی برمی گردند. با وجود همه ی این ها شیوه زندگی و نگرش آن ها با توجه به شرایطی که در زندگی تجربه می کنند تغییر می کند. 

ویژگی های اجتماعی متولدین بهمن ماه

وقتی صحبت از فعالیت های گروهی می شود، اگر آن ها بخشی از یک ورزش گروهی باشند، برای تک تک اعضای آن گروه به یک اندازه ارزش قائل هستند. آن ها به هیچ وجه در فعالیت های گروهی هم قابل انتقاد نیستند. نمی خواهند آن تصویر کاملی که دیگران از بهمن ماهی ها در ذهنشان است توسط کسی تخریب شود. تمام اعتماد و اطمینان خود را از دست می دهند اگر چنین اتفاقی رخ دهد.

 روابط اجتماعی و دایره دوستانه

وقتی پای دوستی در بین باشد، می توانید کاملا روی او حساب کنید. او در تمام فراز و نشیب ها کنار شما خواهد بود. همیشه فقط در حد یک تماس با شما فاصله دارد. مردان متولد فوریه دوستان زیادی دارند. تعداد دوستان شان بی نهایت است. زیاد حسادت نمی کنند اما می توانند حسود باشند. یک ویژگی خوب یا بد این است که آن ها افراد دیگر را در اولویت خود قرار می دهند.

زندگی عاشقانه و رمانتیک متولدین بهمن

از متولد بهمن نباید انتظار داشته باشید که همیشه با احساسات شدید رفتار کند. آن ها با عینک هایی که گل رز به آن ها اویخته شده است به ادم های زندگی خود نگاه می کنند. به همین دلیل تا زمانی که اشتباهی از ادم ها سر نزده و باعث ناراحتی عمیق نشود به همه اعتماد دارند.

وقتی شما به زندگی عاشقانه ی آن ها می آیید

یک پسر متولد فوریه ممکن است طوری رفتار کند که انگار اصلاً علاقه ای به شما ندارد. ناگهان از شما می خواهد با او ازدواج کنید؛ کاملا غافلگیرکننده. دلیل آن این است که همان قدر که دوست دارند دیگران در قلبشان را به روی او باز کنند، علاقه ای ندارند چیزی درباره زندگی شخصی خود فاش کنند. آن ها دائماً هر چیزی را که ممکن است اشاره ای به زندگی آن ها داشته باشد، پنهان می کنند. از منظر روانشناختی آن ها از سردرگمی افراد اطراف خود لذت می برند. وقتی صحبت از رابطه می شود، می توانیم به شریک زندگی اطمینان دهیم که آن ها هرگونه آرزوی شریک عاطفی را براورده می کنند.

 رابطه با همسر و شریک عاطفی

وقت زیادی را برای بررسی ازدواج صرف می کنند و به شدت بیماری وسواس دارند. شریک زندگی آن ها ممکن است با مشکل روبرو شود اما مساله اساسی این است که شما انتظار دارید آن ها مانند سایر مردان باشند؛ چنین توقعی براورده نخواهد شد. آن ها وقتی شما را ناامید می کنند که بفهمید هیچ چیزشان شبیه بقیه نیست. مردان متولد فوریه ممکن است قادر به ابراز عشق خود به شما نباشند و این ممکن است گاهی توسط شریک زندگی سو تعبیر شود. اما زندگی با این مردان می تواند به همان اندازه بدون ابراز عشق پرشور باشد.

شاید بدترین ویژگی آن ها این واقعیت باشد که تقریباً طول می کشد تا ازدواج کنند اما دوباره به خصایص شریک زندگی آن ها هم بستگی دارد. از ان جایی که آن ها با دوستانشان پیوند زیادی دارند و گاهی اوقات این را عشق می دانند، یک زن ایده آل برای آن ها کسی است که بهترین دوست شان باشد.

پیشنهاد برای بهبود رابطه با مرد متولد بهمن

شما به عنوان یک شریک، باید هنگام برقراری ارتباط بسیار محتاط باشید. کلمه ای که برای شما هیچ معنی ندارد می تواند منبع خیالات و فکرهای ناراحت کننده ی بیش از حد آن ها باشد. دائماً به این فکر می کنند که منظورتان از آن کلمه واحدی است که گفتید چه بوده است. مگر اینکه آن را شفاف کنید و خیالش را از بابت منظورتان راحت کنید.

زن مورد علاقه مرد متولد بهمن

برای اینکه شخص مورد علاقه او باشید، باید مرموز باشید. یک کتاب باز هرگز چشم بیننده را به خود جلب نمی کند. همانطور که قبلا ذکر کردیم، آن ها بیش از حد اهل تجزیه و تحلیل هستند. بنابراین هر کاری که به عنوان شریک زندگی آن ها انجام دهید مدت ها در ذهن آن ها شکل می گیرد و باقی می ماند. مثلا از عطری که استفاده کرده اید گرفته تا لباسی که می پوشید. ممکن است بخواهند عطر مورد علاقه تان را هدیه بدهند. تا وقتی که عطر را پیدا نکند، یک قدم هم عقب نشینی نمی کنند.

منبع: honarehzendegi

دیگر رسانه ها

ارسال نظر