خبر فوری:

مردان ایرانی از این رفتار زنان متنفرند

شما به عنوان یک زن بهتر می‌دانید که چه رفتارهایی می‌تواند بیشتر از هر چیزی یک مرد ایرانی را آزار دهد؟ اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که کدام رفتارهای شما به شدت همسرتان را آزرده خاطر کرده و حتی موجب دور شدن او از شما شده است؟

مردان ایرانی از این رفتار زنان متنفرند

شما به عنوان یک زن بهتر می‌دانید که چه رفتارهایی می‌تواند بیشتر از هر چیزی یک مرد ایرانی را آزار دهد؟ اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که کدام رفتارهای شما به شدت همسرتان را آزرده خاطر کرده و حتی موجب دور شدن او از شما شده است؟

بیشتر بخوانید: بهترین زنان متولد چه ماهی هستند؟

این کاملا درست است که یک زن  ایرانی دوست دارد تا حد ممکن به همسرش محبت کند و نگذارد او هیچ وقت احساس تنهایی کند؛ طبیعتا مردها تا اینجا هیچ مشکلی ندارند اما گله آن‌ها از آن جا آغاز می‌شود که می‌گویند: «برخی خانم‌ها فکر می‌کنند تمام وقت مردشان تنها باید به آنها اختصاص داشته باشد و نه هیچ چیز دیگر. این موضوعی است که برای ما آزاردهنده است.»

کدام رفتارهای زنانه روی اعصاب مردان است؟

؛ البته درباره این رفتارها باید نظر و دیدگاه آقایان را هم جویا شد؛ به همین دلیل سراغ آن‌ها رفتیم و پرسیدیم بیشتر از همه‌کدام رفتارهای همسرشان برای آنها غیرقابل تحمل است و در نهایت از همه این گفته‌ها و شنیده‌ها و شکایت‌ها پرتکرارترینشان را انتخاب کردیم، که در ادامه می‌خوانید: تمام وقت تو برای من است این کاملا درست است که یک زن دوست دارد تا حد ممکن به همسرش محبت کند و نگذارد او هیچ وقت احساس تنهایی کند؛ طبیعتا مردها تا اینجا هیچ مشکلی ندارند اما گله آن‌ها از آن جا آغاز می‌شود که می‌گویند: «برخی خانم‌ها فکر می‌کنند تمام وقت مردشان تنها باید به آنها اختصاص داشته باشد و نه هیچ چیز دیگر.

عصبانیت مردان ایرانی از ۷ رفتار زنان

شما به عنوان یک زن  ایرانی بهتر می‌دانید که چه رفتارهایی می‌تواند بیشتر از هر چیزی یک مرد را آزار دهد؟ اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که کدام رفتارهای شما به شدت همسرتان را آزرده خاطر کرده و حتی موجب دور شدن او از شما شده است؟

البته درباره این رفتارها باید نظر و دیدگاه آقایان را هم جویا شد؛ به همین دلیل سراغ آن‌ها رفتیم و پرسیدیم بیشتر از همه‌کدام رفتارهای همسرشان برای آنها غیرقابل تحمل است و در نهایت از همه این گفته‌ها و شنیده‌ها و شکایت‌ها پرتکرارترینشان را انتخاب کردیم، که در ادامه می‌خوانید:

این کاملا درست است که یک زن  ایرانی دوست دارد تا حد ممکن به همسرش محبت کند و نگذارد او هیچ وقت احساس تنهایی کند؛ طبیعتا مردها تا اینجا هیچ مشکلی ندارند اما گله آن‌ها از آن جا آغاز می‌شود که می‌گویند: «برخی خانم‌ها فکر می‌کنند تمام وقت مردشان تنها باید به آنها اختصاص داشته باشد و نه هیچ چیز دیگر. این موضوعی است که برای ما آزاردهنده است.» مرد می‌تواند عاشق همسرش باشد ولی در عین حال گاهی مدت زمان کوتاهی را به خودش اختصاص دهد و به دنبال کارها و تفریحاتی برود که از آنها لذت می‌برد؛ به عنوان مثال ساعتی از روز را صرف یک فعالیت ورزشی یا هنری کند.

شکستن ناخن دلیل منطقی برای گریه نیست!

شکستن ناخن یا شل شدن پاشنه کفش یا خرد شدن شیشه عطر و... هیچ یک دلیل نمی شود که مقابل همسرتان گریه کنید. ابراز احساسات زیاد برای موضوعات کوچک شاید برای زنان امری عادی باشد اما مردها بیشتر آن را یک نمایش اغراق‌آمیز می‌دانند؛ سعی کنید نسبت به موضوعاتی که مهم نیست، احساسات کمتری نشان دهید.

وقتی مدام به او زنگ می‌زنید

مردانی هستند که می‌گویند از این که همسرشان هر نیم ساعت یک بار به آن‌ها تلفن می‌زند یا مدام پیامک‌های بی محتوا می‌فرستد کلافه شده‌اند؛ از این که در تمام طول روز همسر آنها زنگ می‌زند و مکان آنها را چک می‌کند، اذیت می‌شوند. قبل از این که بخواهید برای چندمین بار در طول روز به همسرتان زنگ بزنید کمی فکر کنید که آیا واقعا کار شما آن قدر مهم هست که بخواهید سر کار با او صحبت کنید و وقتش را بگیرید و ذهنش را از مسائل کاری منحرف کنید؟

جیغ بنفش ممنوع!

با خنده و صدای بلند حرف زدن یا مدام با نفس بریده بریده (براثرخنده) ماجراهای نه چندان جالب را تعریف کردن، همیشه خوشایند نیست. برای موضوعی که مهم نیست نباید خیلی شلوغ کنید. در حقیقت صدای بلند و زیاد حرف زدن درباره موضوعات سطحی و بی‌معنی برای همه آزاردهنده است.

چرا در کارهای خانه کمک نمی‌کنی؟

به نظر خودتان آیا واقعا لازم است که مدام به همسرتان غر بزنید که چرا در کارهای خانه کمک نمی کند در حالی که خودش می‌گوید نهایت تلاشش را برای کمک به شما انجام می‌دهد. یاد بگیرید از شوهرتان برای کمک هایی که به شما می‌کند، تشکر کنید؛ وقتی او متوجه شود از رفتارش قدردانی می‌شود به طور قابل ملاحظه‌ای سعی می‌کند همان فردی شود که شما دوست دارید، پس لطفا کمتر غر بزنید و بیشتر قدرشناس باشید.

شما یک جاسوس نیستید پنهان کاری روابط زناشویی

یکی از اتفاقات بدی که می‌تواند برای یک مرد ایرانی بیفتد، این است که ناگهان ببیند همسرش در حال جست وجو در وسایل شخصی مثل کیف و گوشی تلفن همراهش است یا ایمیل‌های شخصی او را می‌‌خواند! چرا فکر نمی‌کنید این یک رفتار کاملا غیراخلاقی است. به یاد داشته باشید که چنین رفتارهایی نه‌تنها او را پنهان کارتر می‌کند بلکه کم کم چیزهایی را هم که به شما می‌گفت دیگر نمی‌گوید. چرا که دیگر احساس امنیت نمی کند.

الان به چه فکر می‌کنی؟

«الان به چه فکر می‌کنی؟» این جمله‌ای است که خیلی از خانم‌ها در طول روز بارها از شوهران خود می‌پرسند؛ اما واقعا چرا مهم است که او در فلان لحظه خاص چه فکری در ذهن دارد و به چه می‌اندیشد، اگر کمی منطقی فکر کنید متوجه می‌شوید که این سؤال چقدر بی‌فایده است و می‌تواند برای شخص مقابل آزاردهنده باشد و او را از دنیای آرام خودش خارج کند!

منبع: روزنامه خراسان

 

دیگر رسانه ها

  • رضا

    سلام

    بجا وعالی دقیقا این م شکلات کلی یک مرد ایرانی میتونه باشه

  • فرحناز بی ریا

    در خصوص کمک کردن به خانم ها ، بهتر است ب دانید که کارهای خانه در قانون برای هر دو نفر تعریف شده و مرد باید به کارهای خانه مثل خانمش رسیدگی کند درست به صورت مساوی .قانون را یاد بگیرید حتی بچه داری هم وظ یفه هر دو نفر می باشد .

ارسال نظر