خبر فوری:

چند روش اسان برای پرپشت کردن ابروها

دیگر داشتن ابروهای پرپشت مانند خیلی از ستاره‌های سینما و موسیقی، کسانی مثل کارا دلوین و لیلی کالینز یک افسانه نیست و به لطف تکنیک‌های مدرن، نازک‌ترین ابروها هم می‌توانند به ضخیم ترین‌ها تبدیل شوید.

چند روش اسان برای پرپشت کردن ابروها

دیگر داشتن ابروهای پرپشت مانند خیلی از ستاره‌های سینما و موسیقی، کسانی مثل کارا دلوین و لیلی کالینز یک افسانه نیست و به لطف تکنیک‌های مدرن، نازک‌ترین ابروها هم می‌توانند به ضخیم ترین‌ها تبدیل شوید.

به گزارش عرشه آنلاین، اما مسئله این است که هر ابرویی به صورت ما نمی‌آید و هر روشی نمی‌تواند مناسب باشد. مطلبی که تهیه کردیم هم معرفی تکنیک‌های پر کردن ابرو است و هم نکاتی را می‌گوید که به شما کمک می‌کند تا بهترین روش را انتخاب کنید.

میکروبلیدینگ: تاتوی مدرن

میکروبلیدینگ یک شکل نیمه دائمی خالکوبی است. اما برخلاف خالکوبی‌های سنتی که از تفنگ تاتو استفاده می‌کنند، میکروبلیدینگ از ابزاری به شکل تیغه با ردیفی از سوزن‌های ریز کار می‌کند که به سختی قابل دیدن هستند. این سوزن‌ها در امتداد ابروهای شما زده می‌شوند و داخل پوست‌تان رنگدانه می‌ریزند.

   ماندگاری: ۱۸ تا۳۰ ماه

   ترمیم: یک یا دو بار در سال نیاز به ترمیم کردن دارد چون رنگدانه‌ها شروع به محو شدن می‌کنند.

کاشت ابرو: خواهر کاشت مژه

ساده‌اش را بخواهیم بگوییم، اکستنشن ابرو مانند اکستنشن مژه یا مو است. ظاهری فوق العاده طبیعی و کامل را می‌سازند. کسی که این کار را برای شما می‌خواهد انجام دهد ابتدا باید با دقت مدل مورد نظر شما را روی ابروهایتان در آورد. بعد با استفاده از چسب درجه یک جراحی برای چسباندن اکستنشن‌ها به موهای طبیعی ابرو (یا مستقیماً روی پوست) استفاده می‌کند.

    مدت زمانی که طول می‌کشد: یک ساعت طول

    ترمیم: هر دو تا چهار هفته یکبار

 ماندگاری: ۵ تا ۱۴ روز که بستگی دارد به روشی که ابروها متصل شده اند. اگر روی پوست باشند همین تعداد روز که گفتیم درست است اما اگر روی موهای طبیعی ابروی شما چسبانده شوند، چند هفته دوام خواهند داشت.

لمینت ابرو: آب و جارو کردن

لمینت ابرو در اصل درمانی است که موهای ابرو را آرام و صاف می‌کند و ابروها را به حالت صاف، کمانی یا کرکی در می‌آورد. این روش یک فرآیند سه مرحله‌ای است که شامل استفاده از محلول پرکننده برای شکستن پیوندهای درون ابرو و جدا کردن آن‌ها از هم است؛ مرحله دوم استفاده از محلول ثابت‌کننده برای تنظیم و فرم دادن به ابروها به شکل جدید است و در نهایت، استفاده از سرم ابرو برای رطوبت دادن به ابروها.

لمینت برای همه مدل ابرو می‌تواند کاربردی باشد و کسانی که ابروهای کم پشتی دارند خیلی سریع می‌توانند با این روش جزو کسانی باشند که خط ضخیمی از ابرو در صورت‌شان است.

لمینت ابرو یک راه غیرتهاجمی برای پر کردن ابروها است که شامل هیچ ماده شیمیایی یا رنگی نیست که به پوست تزریق شود و همچنین می‌توانید بدون ترس آن‌ها را رنگ کنید.

    ماندگاری: ۸ هفته

    ترمیم: هر ۶ هفته

حنای ابرو: بازگشت به عصر مادربزرگ

این روش شبیه رنگ کردن ابرو است. در اصل پوست زیر موهای ابرو را رنگی می‌کنند تا ظاهری پر شده ایجاد کند. کاری که ما با مداد و پودر انجام می‌دادیم اما این دو روش در طی زمان حتما ابروهایمان را خشک و شکننده می‌کرد و باعث می‌شد توی دردسر بیشتری بیفتیم.

این روش بسیار هم ساده است ابتدا موهای اضافه را می‌گیرند و ابرو را به همان روش کلاسیک مرتب می‌کنند و بعد رنگ حنایی که انتخاب کرده‌اید با آب مخلوط می‌کنند تا حالت خمیری به خود بگیرد. سپس محلول را با شدت و غلظت بیشتر در قسمت بیرونی ابرو به قسمت‌هایی که انتخاب شده می‌زنند.

حنای ابرو توسط پزشکان پوسن و مو توصیه می‌شود چون بر خلاف رنگ‌های ابرو که شیمیایی هستند از مواد گیاهی که مضر برای پوست نیستند؛ ساخته شده اند.

دیگر رسانه ها

ارسال نظر