خبر فوری:

این غذاها را در مایکروفر گرم نکنید+عکس

بعضی غذاها هستند که هرگز نباید در مایکروفر گرم کنید، چون می‌توانند باعث بیماری شوند. اگر هم تا الان مشکلی نداشته‌اید، خوب است این اطلاعات را بدانید و از این به بعد به کار ببندید تا بعدا برای‌تان دردسرساز نشود.

 بسیاری از ما با فواید آرام غذا خوردن و تأثیر آن در پیشگیری از بیماری های گوارشی آشنا هستیم و می‌دانیم که بهتر است از غذاهای سالم و مفید استفاده کنیم. وقتی آشپزی می‌کنید یا از بیرون غذا تهیه می‌کنید، خیلی خوب است که غذای اضافی را نگه دارید تا بعدا استفاده کنید اما معمولا برای گرم‌کردن غذا بدون اینکه فکر کنیم، آن را در مایکروفر می‌گذاریم. درحقیقت بعضی غذاها هستند که هرگز نباید در مایکروفر گرم کنید، چون می‌توانند باعث بیماری شوند. اگر هم تا الان مشکلی نداشته‌اید، خوب است این اطلاعات را بدانید و از این به بعد به کار ببندید تا بعدا برای‌تان دردسرساز نشود.

به گزارش عرشه آنلاین، به‌گفته‌ بریجیت زیلتین: «خوردن باقیمانده‌ غذاها روشی سالم و اقتصادی برای استفاده‌ی کامل از غذاهاست. اما گرم کردن بعضی غذاها خطرناک است. به ویژه اگر قبلا در شرایط خوب (در ظرف دربسته و دمای مناسب) نگهداری نشده باشند.»

اینفوگرافی زیر به شما می گوید که چه خوراکی هایی را نباید در مایکروفر گرم کرد؟

مایکروفر

دیگر رسانه ها

ارسال نظر